1 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

1 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
2006'da daha çok kasırga Amerikalı meteorologlar, 2006'da kasırgaların bu yılkinden bile daha yoğun olabileceğini söylerken...
Mars'ta su kanıtı Şekillendikten kısa bir süre sonra Mars'ın yüzeyinde suyun var olduğu, ilk kez yapılan araştırmayla kanıtlandı.
Sharon Stone şarkı sınavında Sharon Stone'un 'Katrinazedelere yardım single'ı ABD'de önceki gün çıktı.
Köpeğe panda makyajlı eziyet! Japonya'da kaniş ve malta köpeği kırması olan 'Columbo', önce sahibi tarafından boyanarak pandaya benzetilmiş, sonra da terk edilmiş.
Terörden beter: Trafik Gelişmiş ülkelerde meydana gelen trafik kazalarının yol açtığı ölümler, terör kurbanlarından 400 kat daha fazla.
Dökülüyorsa yenisi çıkar Sonbahardaki saç dökülmesi geçiciymiş. Trakya Üniversitesi Edirne Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Adnan Görgülü...
Silvio artık bir ada ismi İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, Karayibler'deki bir adaya isim oldu.
Papa, Fener'e gelmek istiyor Papa 16. Benediktus'un, "mümkün olan en kısa sürede" Fener Rum Patrikhanesi'ni ziyaret edebilme arzusunda olduğu duyuruldu. Patrikhane'nin dün düzenlediği Aziz An..
Barış ortamı İsrail AKUT'una yaramadı Mahmud Abbas'ın Filistin lideri olmasından sonra İsrail'e yönelik intihar saldırılarının durması ve göreceli barış ortamının gelmesi, İsrail yardım kurul..
Katolik kilisesi: Müslümanla evlenme Roma Katolik Kilisesi, Katolikleri, doğabilecek sorunlar nedeniyle Müslümanlarla evlenmekten kaçınmaları yönünde uyardı. İtalya Katolik Piskoposlar Kurulu..
Sadece Turusgas'a teklif geldi 64 lotluk kontrat devri için ihaleye çıkan Botaş, sadece Turusgas olarak bilinen hatta teklif alabildi. Mavi Akım için Aytemiz'e Rusya'dan onay çıkmadı. Botaş't..
Yat-kat derken TMSF şimdi de silah satacak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), ev, yat, şirket, sanat eserleri şarap derken şimdi de Uzan, Bilgin ve Balkaner gruplarına yönelik aramalarda ..
Arçelik'in 2010 ciro hedefi 6 milyar Euro Arçelik Genel Müdürü Aka Gündüz Özdemir, 2006 yılında 3.5 milyar Euro ciro, yüzde 14 adetsel büyüme ve yüzde 10 verimlilik artışı hedeflediklerini bi..
Kurumlara vergi indirimini yatırımcı cebinden ödeyecek Yüzde 10'luk vergi indirimi ile devlet, 2.9 milyar YTL vergi kaybı yaşarken, yatırım indirimini kaldırarak 2.7 milyar YTL'yi tekrar kaza..
SSK'lı istediği eczaneden aldı, ilaç gideri % 44 arttı Çalışma Bakanı ilk 9 ayda SSK'nın ilaç giderinin 2.5 milyar YTL'ye ulaştığını kaydederek bunu SSK'lıların istediği eczaneden ilaç alabil..
Dış açıkta hedefi 10 ayda tükettik Ekimde 3.5 milyar doları aşan dış ticaret açığı son bir yılda 42.1 milyar dolara ulaştı. Böylece yılın bitmesine iki ay kala hükümetin 42.6 milyar dolarlık ..
Elektriğin yüzde 50'sini 4 il kaçırıyor Türkiye genelindeki elektrik kayıp ve kaçağı 19.6 milyon megavatsaat. Bunun yaklaşık yüzde 50'si İstanbul, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Mardin'de kayboluyo..
Telsim'in satışıyla birlikte 'cep'te dengeler değişecek Avea'nın genel müdürü Cüneyt Türktan ilk kez SABAH'ın 20'nci yıl ekine konuştu: "Telsim satışından sonra GSM pazarında dengeler değişec..
Babacan: Kimse vergi barışı beklemesin Devlet Bakanı Babacan uyardı: "Kurumlar vergisini yüzde 30'dan 20'ye çektik. Artık vergi barışı yok. Kayıtdışındaki herkes risk altında.Eğer kayıtdışılı..
Efes Pilsen: 51 Lietuvos Rytas: 72 Basketbolde, ULEB Erkekler Avrupa Ligi (B) Grubu'nda yapılan maçta Efes Pilsen, Litvanya'nın Lietuvos Rytas takımına 21 sayı farkla 72-51 yenilerek, grubund..
« 1 2 3 4 5 6 7