6 Ağustos 2005 Cumartesi Günü Haberleri

6 Ağustos 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kısıtlı yetkilerle mücadele ediyoruz Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özkök, bombalama eylemlerinin en aşağlık eylem tarzı olduğunu belirterek, ‘TSK, kısıtlanmış yetkilerine rağmen mücadelesini ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Çalıntı şarkısı için suçüstü baskın yaptırdı Ağustos ayı sonunda piyasaya çıkacak olan ‘Şişşşt’ adlı single’ının st..
Pırlanta yüzüklü evlilik teklifi Oyuncu, sunucu ve manken Gamze Özçelik, bir süredir birlikte olduğu Mutlu Aküleri’nin sahibi Mehmet Mutlu ile sözlendi. Özçelik ile Mutlu, aile arasında yapıl..
Masal gibi anlatılacak Suudi Arabistan eski petrol bakanı Zeki Yamani’nin kızı Sarah Yamani, dün akşam Çırağan Sarayı’nda yapılan muhteşem bir düğünle Malik Dahlan’la hayatını birleştirdi. Çi..
Bridget Jones gazeteye döndü İngiliz yazar Helen Fielding’in 10 yıl önce Independent Gazetesi’nde yarattığı ve modern kentli kadının simgesi haline gelen Bridget Jones, gazete yolculuğuna ger..
Baba oğulun 38 yıllık özlemi Çalışmya gittiği Almanya’da 1960’lı yıllarda Alman bir kadınla evlenen, ancak doğan bebeğini göremeden Türkiye’ye dönmek zorunda kalan Cahit Çubuk, oğlu Atilla Fe..
Urartu kralının yiyecek deposu Van’ın Ayanıs Köyü’ndeki Ayanıs Kalesi’nde Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Prehistorya ve Önasya Arkeolojisi Anabilim Dalı Bakanı Prof. Dr. Altan Çilingiroğ..
İlk cinsel ilişki yaşı kadınlarda 19.4 erkeklerde 18.8 TNS PİAR’ın Hürriyet için yaptığı Cinsellik Araştırması’nın sonuçlarına göre Türkiye’de cinsellik yaşı ortalama: 19.1. Ancak bu, tam bir..
Almanya, Türk turist istiyor Türkiye’den gelen turist sayısını artırmak isteyen Almanya’nın, Türk turistlerin ve işadamlarının ülkeye girişini kolaylaştırmak amacıyla, yılbaşından itibaren ge..
İhlas Grubu TGRT’yi satıyor İhlas Holding’in uzun zamandır satmayı planladığı TGRT’nin satışı resmi olarak açıklandı. Dün İhlas Holding’den borsaya gönderilen açıklamada, İhlas Yayın Holding,..
Altınova’ya devletten tek kuruş alınmadan 80 tersane yapılıyor Yalova’nın Altınova İlçesi’nde 4,5 kilometrelik sahil şeridinde devlet teşviki alınmadan yaklaşık 80 tersane kurulacak. İstanbul..
Axel Springer Pro7 ve Sat1’i satın alıyor Bild, Die Welt gibi Avrupa’nın en büyük gazetelerine sahip olan Alman Axel Springer yayınevi, ABD’li yatırım Grubu ProSieben’in elinde bulunan SAT1’i..
Metroya 5 yıl kazandıran kamulaştırma Taksim-Yenikapı metro hattındaki tıkanan çalışmaları hızlandırmak amacıyla, bölgedeki 69 binanın kamulaştırılmasının yolu Bakanlar Kurulu kararıyla açıld..
İsrail gemilerinin Alanya’ya gelişi iptal İsrail’in Hayfa Limanı’ndan, Alanya’ya dün gelmesi gereken 2 yolcu gemisinin seferi iptal edildi.Alanya Liman İşletmeleri ve Denizcilik A.Ş. (ALİDAŞ)..
Kur yükselirse bayramlıklarımı giyeceğim 1000 şirketin ortaklığıyla kurulan ve bu yıl 3,2 milyar dolarlık ihracat hedefi olan Gisad Dış Ticaret A.Ş.’nin başkanı İbrahim Özdoğan, ‘İtiraf ediyo..
Yavru vatanda turizm yatırımları patladı KKTC’de turizm yatırımlarında patlama yaşanıyor. İnşaatı devam eden 66 otelin tamamlanmasıyla KTTC’de 8 bin olan yatak kapasitesi 19 bin 500’e çıkacak..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Bilgin’in yatı 450 bin YTL’ye satıldı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından, Bilgin, Uzan ve Toprak grub..
Meclis lojmanlarında 37 ortaklı iş merkezi Meclis lojmanları arazisinde 2 milyon 600 bin dolara satılan arazide üçü yerin altında olmak üzere altı katlı bir ticaret merkezi yükseliyor. İnşaat..
Erdemir, Türkiye için gerçek bir test Erdemir’in özelleştirme tartışmaları dünyanın önde gelen gazetelerinden New York Times’a da yansıdı. Erdemir konusunda uzun bir haber yayımlayan gazete, ..
Bu kez ‘son dakika golü’nü Hüsnü Bey’e attılar Uzanlar'dan TMSF’ye, TMSF’den de Bayındırbank’a geçen Telsim arsasını geçen haftaki ihalede Hüsnü Özyeğin’e kaptıran Torunlar, ihaleyi yenileter..
Ermeni rüşveti Azeri muhalefeti zora soktu Azerbaycan, Ermeni istihbarat servisinin de karıştığı video kasetli skandalla çalkalanıyor. Ana muhalefet Azatlık Bloku’nu destekleyen gençlik örgüt..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Hem Bush, hem El Kaide Uluslararası Stratejik Araştırmalar Kurumu’nun (USAK) anketine göre Türk halkının % 91’i Usa..
O şimdi çiftlikte Tatil sezonunu açan dünya liderleri arasında ABD Başkanı Bush 36 günlük çiftlik programıyla yine öne çıkıyor. Bush, eleştirilere rağmen uzun tatilden ödün vermiyor. Fransa C..
İran’da Kürt isyanı İran’ın Kürt bölgesinde bir eylemcinin güvenlik güçlerince öldürülmesi üzerine başlayan şiddet olayları, ayaklanmaya dönüştü. Olaylarda 20 kişi öldü, 300 kişi de yaralandı..
İnsan hakları yasası değişiyor İngiltere Başbakanı Tony Blair, tatile çıkmadan önce yaptığı son basın toplantısında, nefreti körükleyip şiddeti överek terör eylemlerini teşvik eden kişilerin ..
« 1 2 3 4 5 6 7