5 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

5 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
11 ihraca şerh Oramiral Karahanoğlu’nun Deniz Kuvvetleri, Orgeneral Cömert’in Hava Kuvvetleri, Orgeneral Başbuğ’un da Birinci Ordu Komutanı olması dün açıklanan YAŞ kararlarıyla kesinleşti. B..
Er Coşkun Kırandi serbest bırakıldı Tunceli-Pülümür karayolunu 11 Temmuz’da kesen PKK’lı teröristler tarafından kaçırılan izinli jandarma eri Coşkun Kırandi dün akşam saatlerinde, Tunceli’ye ..
Ölçülü alkol alan daha iyi düşünüyor İyi düşünenler ölçülü içicilerden çıkıyor. Avustralya Ulusal Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre erkeklerde haftada 14-28 kadeh, kadınlarda ise ..
İskeleye kapı yaptırdı Turizmin gözde merkezlerinden Bodrum’un Göltürkbükü Beldesi Sahili’ndeki bir işletme sahibi, yaptırdığı iskeleyi kendi müşterileri dışındaki tatilcilerin kullanmaması i..
Terk edilen bebeği köpek kurtardı Gaziantep’te, 40 dereceyi bulan sıcaklıkta açık araziye terk edilen ve ölmek üzere olan 2 günlük kız bebek, çoban köpeğinin sürekli havlaması sayesinde kurtu..
Anne sütü satan şirket kuruldu ABD’nin California eyaletinde bir şirket, hasta çocuklar için anne sütü sağlayacak. Bebeklerin daha sağlıklı büyümelerini sağlayıp zekálarının gelişiminde büyük..
Doğum kontrol hapına dikkat Dünya Sağlık Örgütü’ne bağlı Kanser Araştırmaları Ajansı (IARC) tarafından yapılan bir araştırmada, doğum kontrol haplarının kadınlarda göğüs, rahim içi ve karaciğ..
Kadir İnanır’dan cinsellik manifestosu Hürriyet’in Cinsellik Araştırması’yla ilgili sorularını cevaplayan sinema sanatçısı Kadir İnanır, Türk erkeğinin en belirgin özelliğinin kendini cinsell..
« 1 2 3 4 5 6 7 8