24 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

24 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Perakendecilerin cirosu yüzde 20 geriledi Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Saruhan Tan, perakende sektöründ..
Erdemir’i Avrupa’da ilk 5'e sokarız Erdemir'in özelleştirilmesinde ön yeterlilik alan Ereğli Ortak Girişim Grubu’na (EOGG) öncülük eden TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ‘Biz Erdemir’i çok u..
Birinci 500 otomotivci oldu İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer alan şirketlerin toplam ihracatının yarısı tekstil ve konfeksiyondan oluşuyor. Yarısı KOBİ olan 500 şirket, yıl baş..
Parasını Çakıcı’nın adamları ödemiş Alaattin Çakıcı davasında ‘çeteye yardım ve yataklık’ ile ‘sahte pasaport düzenlemekle suçlanan iki kişinin, SDÇİ için TMSF’ye para gönderen iki kişi olduğ..
Ne olacak bu Avrupa’nın hali Portekiz günlerdir yanıyor. İspanya’da aynı dert. Fransa’da hem orman yangını hem sel. Almanya, İsviçre ve Avusturya Alpleri sellere teslim. İsviçre’de 5 ölü.
Anayasa Sünnilerin iknasına kaldı Irak'ta anayasa taslağının önceki gün meclise sunulmasının ve onay için üç gün daha süre tanınmasının ardından, üzerinde anlaşmaya varılamayan konularda Sünn..
Avustralyalı model Ecstasy’den gözaltında Uyuyşturucu kaçakçılığını önlemek için çok ağır cezalar uygulayan Endonezya’da, Michelle Leslie (24) adlı Avustralyalı iç çamaşırı modeli ecstasy bul..
Gemiden atlayan üç Türk kayıp Kanada’nın Quebec bölgesinde, Malta bandralı bir gemiden St. Lawrence Nehri’nin buz gibi sularına atlayan altı Türk uyruklu gemiciden üçü iltica talebinde bulund..
Plajda kampanya Almanya’da 18 Eylül’de yapılacak erken genel seçim öncesinde milyonlarca vatandaş tatilde olduğu için politikacılar, mesaj verecek kitle sorunu yaşıyor. Bu nedenle CDU lideri ..
Batı Şeria’da direniş manzaraları Gazze’nin tahliyesini tamamlayan İsrail güvenlik güçleri, dün Batı Şeria’daki Yahudi yerleşimlerine girerek, operasyona başladı. İsrail güvenlik güçleri, Bat..
Nijerya usulü şeriat Şeriat kuralları da uygulandıkları ülkelere göre değişiyor. S. Arabistan’da kadınların araba bile kullanmasına izin verilmezken Nijerya’da çalışma ve eğitim görme hakkına..
« 1 2 3 4 5 6 7 8