21 Ağustos 2005 Pazar Günü Haberleri

21 Ağustos 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
[AKSESUAR] Yaza büyü katın Molu Mücevher yaz mevsiminin büyülü atmosferinden yola çıkarak tasarladığı pırlanta ve renkli taşlardan oluşan koleksiyonunda kıyafetlerinizle uyumlu yüzük, kolye v..
Evlerinin üstü teras bahçe Samsun’da birçok ev sahibi, yeşil özlemini gidermek için evlerinin çatılarında hobi bahçeleri oluşturuyor. Teras katlarında yetiştirilen sebze ile ihtiyaçlarını ka..
[BELÇİKA] Arazi satışına lisan bilme şartı getirildi Belçika’da bir Flaman belediyesinin, Hollandaca bilmeyen Belçikalılara arazi satışını yasaklaması tepkilere yol açtı.
[ÇİN] Yedi milyon insan kuraklıktan etkilendi Çin’in bazı eyaletleri sel sularının altında kalırken, bazı özerk bölge ve eyaletleriyse kuraklıkla mücadele ediyor.
Dallas'ın yeni JR'ı Çırağan'a talip Geçen hafta Bayan Elie’nin ölüm haberi geçti gazetelerde. Hani Dallas dizisinin tonton annesi. 25 yıl öncesinden bugüne ulaşan bu şöhretin arkasında aslınd..
İran’dan Turkcell’e lisans Turkcell’in büyük ortak olduğu İrancell konsorsiyumuna İran’ın ilk özel GSM lisansı verildi.
Dansa kaldırmak hiç de kolay olmadı Foster’s Brewing International Genel Direktörü Richard W Scully, Efes ile ortalıkları sayesinde nisan ayında girdikleri Türkiye pazarında 5 yıl içerisende ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 10 milyon sığır, 25 milyon koyunumuz var Büyük ve küçük baş hayvan sayısının azaldığı iddiasına Tarım Bakanı Mehdi ..
Ayakta duramayana güle güle Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, serbest piyasa ekonomisini ve rekabet şartlarını önleyici hiçbir şeye müsaade etmeyeceklerini belirtti. Maliye: Hesaptaki para kim..
Bir yılda tam 50 yıllık benzin yakıyor Shell’in Formula 1 Teknik Müdürü Mike Copson, ‘Shell olarak her yıl Ferrari ekibi için 250 bin litre yakıt harmanlıyoruz. Bu yakıt normal bir otomobilin..
Kasasına 2.3 milyar dolar girecek Ferit Şahenk’in yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği 2001 yılından bu yana bir değişim sürecinde olan Doğuş Holding, yapılan son iki operasyonun tamamlanma..
Vioxx duluna 253 milyon $ tazminat Teksas’taki bir mahkeme jürisi, kocasının piyasadan çekilen ağrı kesici Vioxx’tan öldüğünü öne süren kadına, üretici firma Merck tarafından 253 milyon dolar..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Azınlıklar sorunu iç meseledir Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen 20. Dünya Gençlik Gününe katılan Türkiye Ermeni..
Benedikt, Türk temsilcilerle görüştü Köln kentinde devam eden Dünya Gençlik Günü nedeniyle Almanya’da bulunan Papa 16’ncı Benedikt dün akşam Köln’deki Başpiskoposluk rezidansında DİTİP Yöneti..
Kürtlerden geri adım Irak’ta yeni anayasa taslağı üzerindeki anlaşmazlığın aşılabilmesi için, Kürtler, kendi kaderlerini tayin hakkı üzerindeki ısrarlarından geri adım atarlarken, Washington’..
Kıbrıs’ı tanımadan müzakere başlamaz 3 Ekim’e geri sayım sürerken Yunanistan İçişleri Bakanı Prokopis Pavlopulos, ‘Türkiye, Kıbrıs’ı tanımazsa üyelik müzakerelerini de göremez’ dedi.
Türk ve Ermeni gençler ağlayarak ayrıldı Helsinki Yurttaşlar Meclisi Türkiye Şubesi ve Ermenistan Şubesi’nin işbirliğiyle 9-17 Ağustos tarihleri arasında Antakya’da düzenlenen yaz okulunda 12..
Baltalı sürücü dehşet saçtı Antalya’dan gelecek kızı ve torununu karşılamak için otomobiliyle Atatürk Havalimanı’na giden Ahmet Cengiz Süzer ve eşi, kendisini sıkıştırdığı için tartıştığı kam..
Dayan Tuğba Arkadan çarpan otobüsün demir yığınına çevirdiği otomobilde bulunan 20 yaşındaki Tuğba Gümüş, 37 gündür komada. Dünyaca ünlü beyin cerrahı Gazi Yaşargil’in, ‘Cerrahi müdahale şans..
Polisin kesilen telefonu koltuktan etti İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne ait bazı telefonların borç nedeniyle kesilmesi, Türk Telekom İstanbul İl Müdürü Harun Kaya’nın görevden alınmasıyla sonuç..
Hizmet ihraç eden bahriye haline geldik Deniz Kuvvetleri Komutanlığı görevine atanan Oramiral Yener Karahanoğlu, Donanma Komutanlığı görevini, Gölcük’teki törenle 30 Ağustos’tan itibaren Oram..
Vali azarlayınca istifa etti Şırnak milletvekillerinin de katılımıyla 1.5 ay önce açılışı yapılan diyaliz ünitesini faaliyete geçirmediği için 2 gün önce Vali Osman Güneş tarafından kameralar..
Koç Üniversitesi’nde ‘TEMÖB’ şenliği Türkiye Endüstri Mühendisliği Öğrencileri Buluşması (TEMÖB), bu yıl Koç Üniversitesi’nce düzenlenecek. Katılım ve içerik açısından Türkiye’nin en büyük öğ..
‘O benim’ diyen çıkmadı Bülent Ersoy’un Can Tanrıyar’ın programında ‘12 Eylül döneminde ünlü bir siyasetçinin sahne yasağının kaldırmasını sağlamak için yüklü miktarda para istediği’ni söylem..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); ‘Ölümden Kaçış Yok’taki sözler mesele oldu Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç’un önceki gün görevden aldığı Devlet ..
1900 birinci açıkta kaldı 2005-ÖSS yerleştirme sonuçları açıklandı. ÖSS’den en az 160 puan alarak tercih hakkı kazanan 1 milyon 613 bin 436 adaydan, 890 bin 169’unun tercih formunu teslim ett..
4 yıl önce de ‘Kürt Sorunu’ dedi Başbakan Tayyip Erdoğan’ın, kamuoyunda büyük yankı uyandırıp tartışmalara neden olan ‘Kürt Sorunu’ tanımlamasını, AKP’nin 4 yıl önce kaleme alınan programında..
Çevreciler kadın derneklerini kızdırdı Meksikalı çevrecilerin kaplumbağa yumurtalarının afrodizyak olarak kullanılmasına karşı hazırladıkları posterler kadınları kızdırdı.
45 metreden düştü, kurtuldu İngiltere’de bastığı yerin çökmesiyle birlikte, deniz kenarındaki kayalıklardan 45 metre aşağıya yuvarlanan 6 yaşındaki Demi-Leigh Tweddle, kazayı şans eseri ufak ..
Gençlerbirliği: 0 - Beşiktaş: 2 Turkcell Süper Ligi'nde yapılan maçta Beşiktaş, Gençlerbirliği'ni 2-0 yendi. İLK YARI Karşılamanın ilk yarısında her iki takım da savunmasını sağlam tutarak ko..
« 1 2 3 4 5 6 7 8