17 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

17 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
PKK raporunda 3 önemli nokta Söylemler belli plana dayanmalı Asıl sorun etnik değil ekonomikÇözüme sivil unsur katılmalı Bombanın elektrikli kapsülleri saçından çıktı ‘Kürt sorunu’ dedim..
Sağlıklı yaşam fuarı 25 Ağustos'ta Genetiği ile oynanmış bitkiler yerine doğal ürünlerin tüketimine ilginin arttığı bir dönemde, doğal ve sağlıklı yaşam sloganından hareketle düzenlenen EXPON..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Ünlüler balıklama dalmayın diyecekler Omurilik Felçlileri Derneği (OFD), trafik kazası ve yüksekten düşmeden sonra ..
Şimdi feministler de klitorisi keşfediyor Radikal feminist yayın organı Pazartesi dergisi, Temmuz-Ağustos sayısında klitorisi kapağa taşıdı. Pembe kapağında klitorisi anlatan bir çizime yer v..
‘Ööö...’ dedirten gemi Hollanda’da dondurma çubuklarından yapılan Viking gemisi dün suya indirildi. 15 metre uzunluğundaki Viking teknesi için tam 15 milyon adet dondurma çubuğu kullanıldı. A..
Güneşte kalmak bağımlı yapıyor Bronzlaşabilmek için düzenli olarak güneşlenenlerin, ışınlara karşı bağımlı hale geldikleri ortaya çıktı. Teksas Üniversitesi’nde 145 kişi üzerinde yapılan bir ..
Toplu pazarlık baklavayla sürdü Memur sendikaları konfederasyonları ile Kamu İşveren Kurulu arasında sürdürülen toplu görüşmelerin birinci turu sona erdi. Görüşmelere, 22 Ağustos Pazartesi gü..
Global oyuncu olamazsak amele olmaya mahkumuz Türkiye’nin global oyuncu olabilecek üç firması bulunduğunu ve bunların da Turkcell, Tüpraş ve Erdemir olduğunu söyleyen TOBB Başkanı Rifat Hisar..
Piyasalarda ‘Türkçe’ tartışması Türk Dil Kurumu’nun (TDK), 2 bin iktisat terimine Türkçe karşılık bulduğunu açıklaması finans kesimini ikiye böldü. TDK’nın ‘parite’ yerine ‘değerdeşlik ‘facto..
TEB’den KOBİ’lere özel gelişim paketi Bugüne kadar ağırlıklı olarak büyük kurumlara hizmet sunan Türk Ekonomi Bankası (TEB), BNP Paribas ortaklığı sonrasında geliştirdiği projelere KOBİ banka..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); IF bu kez tasarımcı ile vitrine çıkacak Önceki yıllarda Naomi Campbell ve Esther Canadas gibi ünlü top modellerle d..
Philips Boğaz’ı renklendirmeye talip Philips, daha çok dış mekanların renkli ışıklandırmasında kullanılan LED üretiminde dünya lideri Lumiled’e ait Agilent Teknoloji’yi 765 milyon Euro’ya sat..
Koç Tansaş için masaya oturuyor Bir süre önce Fiba Holding bünyesindeki Gima’yı, son dakikada Sabancı Grubu’na kaptıran Koç Grubu, Tansaş’ın peşine düştü. Koç Grubu şirketlerinden Migros, Doğ..
Dünya devi GAP'ın Başkan Yardımcısı 3 bin mağazası ile dünyanın en büyük hazırgiyim kuruluşu GAP, satın alma şirketinin 4 Başkan Yardımcılığı’ndan birine Günsan Çetin’i getirdi. Mühendisliği ..
« 1 2 3 4 5 6 7 8