12 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

12 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Nazar değmesin diye mavi boncuk aldılar SPORCULAR, antrenmanlardan arta kalan zamanlarını kenti tanımakla geçiriyor. Bu sırada bol bol alışveriş de yapılıyor. En çok tercih edilen yerlerin ba..
Oyunların en minik izleyicisi DEV organizasyonu izlemek için dünyanın dört bir köşesinden insanlar İzmir'e akın etti. Ancak bunlardan biri var ki, daha 4.5 aylık. İsveçli Johanna Sir Clair Re..
Oyunlar sayesinde sineklerden kurtulduk Havaların ısınmaya başlamasıyla, İzmir'in dört bir yanını sivrisinekler istila etti. Belediye, yeterli ilaçlamayı UNIVERSIADE öncesinde yaptıMeslek sev..
Rus sosyetesi için özel defile Daha önce ünlü şarkıcı Shakira’ya ve son olarak da geçtiğimiz hafta düğünü İstanbul’da yapılan Suudi petrol şeyhi Zeki Yamani’nin kızı Sarah için gelinlik ayakk..
Nükhet Duru’dan Ermenice şarkılar Türkiye’deki Ermeniler, Avrupa Birliği yolundaki ülkemize destek vermek amacıyla ‘Sevgiyle Elele’ adlı bir konser gerçekleştiriyor. Bu konserde, Türkçe ve Er..
Bebeklere Mozart terapi Slovakya’da özel bir hastane, yeni doğan bebeklere müzik terapi uyguluyor. Kosice-Saca Hastanesi’nde deneme amaçlı başlatılan program 2 yıldır sürdürülüyor.
Hastanelere enfeksiyon komitesi kurulacak Bütün yataklı tedavi kurumlarında enfeksiyon kontrol komitesi kurulacak. Komite tarafından alınan kararlar, yönetim ve yataklı tedavi kurumunun bütün..
Batı’da 25 erkekten biri ‘öz’ baba değil İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, her 25 erkekten biri, çocuğun gerçek babası olmayabilir. Liverpool’daki John Moores Üniversitesi araştırmac..
Alkol bağımlılığını meyve sineği çözecek Nature Gazetesi’nde yayınlanan bir araştırmaya göre, meyve sineklerinde bulunan bir gen, insanlardaki alkol bağımlılığının nedenini ortaya çıkarabilir..
Yılda 3 ürün veren çilek Konya’nın Akşehir İlçesi’ne bağlı Cankurtaran Köyü’nde üretilen ‘Camoraso’ cinsi çilek yılda 3 kez ürün veriyor.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Fransız Martine babasına kavuşamadı Türk olduğunu öğrendiği babasını bulmak için Karabük’ün Safranbolu İlçesi’ne ge..
Teori, Darvinizmle birlikte okutulacak Intelligent Design (Akıllı Tasarım) teorisi, 400 bilim adamının bir araya gelip ortaya attığı bir teori. Akıllı tasarım, evrenin ve evrenle birlikte büt..
Alarmlı bikini İngiltere’de, vücut yeterince bronzlaştığında uyarıcı sinyaller gönderen bikini üretildi. Bir iç çamaşırı firması tarafından üretilen bikini, 15 dakikada bir gönderdiği sinyall..
Her 10 kişiden 6’sı görücü usulüyle 4’ü flört ederek evleniyor YAZAR BEKİR COŞKUNErkek karpuzu bile görmeden parmağıyla yoklamadan almaz ama...Genç Türklerin giderek görücü yöntemini terk edi..
UNIVERSIADE 2005 açılış töreni gerçekleştirildi 23. Dünya Üniversite Yaz Spor Oyunları'nın açılış töreni, bundan 34 yıl önce 1971 Akdeniz Oyunları'na da evsahipliği yapan Atatürk Stadı'nda, m..
« 1 2 3 4 5 6 7