2 Yıl Önce Çocuğu ile Ortadan Kaybolan Genç Kadından Haber Alınamıyor

2 Yıl Önce Çocuğu ile Ortadan Kaybolan Genç Kadından Haber Alınamıyor

Aydın'ın Sultanhisar İlçesi'nde 2 Yıl Önce Yeni Doğan Bebeği ile Ortadan Kaybolan 20 Yaşındaki Hafize Şahin'den 2 Yıldır Haber Alınamıyor. Kızının ve Torunun Hayatından Endişe Ettiğini Belirten Baba Mustafa Gözlükaya, Güvenlik Güçlerinden ve Duyarlı Vatandaşlardan Yardım İstedi.

2 Yıl Önce Çocuğu ile Ortadan Kaybolan Genç Kadından Haber Alınamıyor

Aydın'ın Sultanhisar İlçesi'nde 2 yıl önce yeni doğan bebeği ile ortadan kaybolan 20 yaşındaki Hafize Şahin'den 2 yıldır haber alınamıyor. Kızının ve torunun hayatından endişe ettiğini belirten baba Mustafa Gözlükaya, güvenlik güçlerinden ve duyarlı vatandaşlardan yardım istedi.

Edinilen bilgiye göre Köşk İlçesi'ne bağlı Cumayanı Köyü'nde oturan Sultanhisar'daki bir akrabasının yanında kalırken tanıştığı bir erkekle evlenen Hafize Şahin evlilikten sonra bebek sahibi olunca ortadan kayboldu. İki yıldır kızını aramadık yer bırakmadıklarını ancak bir türlü izine rastlayamadıklarını belirten baba Mustafa Gözlükaya "Kızım o zaman tanıştığı kişi ile evlenmek istedi. İzin verdik evlendiler. Evlendikten sonra 2006 yılında Seher ismini verdiğimiz bir torunumuz oldu. Ancak kızım birden torunumla birlikte ortadan kayboldu. 2006 yılından beri arıyoruz. Ancak bir türlü izine rastlayamadık. Kızımı gören ya da yerini bilenlerin insaniyet namına güvenlik güçlerine bildirmelerini istiyorum" dedi.

(HÖ-İK)

08.01.2008 23:37 TSİ

Kaynak: İHA