2 Aralık SÜper Loto sonuçları açıklandı mı? SÜper Loto çekiliş sonuçları bugün açıklandı! - Haberler
Haberi Paylaş

2 Aralık SÜper Loto sonuçları açıklandı mı? SÜper Loto çekiliş sonuçları bugün açıklandı!

2 Aralık SÜper Loto sonuçları açıklandı mı? SÜper Loto çekiliş sonuçları bugün açıklandı!
Haberler.com - Haberler | Gündem

2 Aralık Super Loto sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. 2 Aralık Perşembe Milli Piyango Online Super Loto sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Super Loto kuralları neler? Super Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? Super Loto çekilişi canlı izle! 2 Aralık Super Loto hangi numaralar kazandırdı? İşte tüm sonuçlar...

Super Loto için araştırmalar devam ediyor. 2 Aralık Super Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 2 Aralık 2021 Super Loto sonuçları canlı takip sayfası! 2 Aralık Milli Piyango Online Super Loto sonuçları açıklandı! Yenilenen Super Loto kuralları neler? Super Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? 2 Aralık Super Loto sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

2 ARALIK SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

2 Aralık Super Loto sonuçları 21.30'da açıklanacak.

KURALLAR

Çılgın Super Loto, 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Super Loto'da isteğe bağlı olarak oynanabilen Süper Star özelliği bulunmaktadır. Süper Star oynamak için 6 sayıya ilave olarak Süper Star için de ayrı bir 90 sayı içinden en az bir sayı işaretlenmesi gerekir. Süper Star'ı oynamak için aynı zamanda Super Loto'yu da oynamak mecburidir.

Çılgın Super oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Super Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) ve farklı bir küre içerisindeki 90 numara içinden 1 Süper Star numarası çekilir.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Çılgın Super Loto oyununda;

• Birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

• İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı numaranın "Joker" numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.

• Üçüncü kategori olan "5 bilen", kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6'ıncı numaranın "Joker" numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

• Dördüncü kategori olan "4 bilen", kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

• Beşinci kategori olan "3 bilen", kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

• Altıncı kategori olan "2 bilen", kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Süper Star'lı Çılgın Super Loto oyununda;

• Birinci kategori olan "6 ve Süper Star bilen", Super Loto çekilişinde "6" tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• İkinci kategori olan "5+1 ve Süper Star bilen", Sayısal Loto çekilişinde "5+1" tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Üçüncü kategori olan "5 ve Süper Star bilen", Sayısal Loto çekilişinde "5" tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Dördüncü kategori olan "4 ve Süper Star bilen", Sayısal Loto çekilişinde "4" tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Beşinci kategori olan "3 ve Süper Star bilen", Sayısal Loto çekilişinde "3" tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Altıncı kategori olan "2 ve Süper Star bilen", Sayısal Loto çekilişinde "2" tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Yedinci kategori olan "1 ve Süper Star bilen", Sayısal Loto çekilişinde "1" tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

• Sekizinci kategori olan "0 ve Süper Star bilen", Sayısal Loto çekilişinde "0" tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon 3 TL, Süper Star'lı kolon ise 4.5 TL'dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

Haberler.com - Gündem

Sayısal Loto, Gündem, Finans, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title