1905 Gsyiad Şampiyonluk Balosu Yapıldı

1905 Gsyiad Şampiyonluk Balosu Yapıldı

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin (Gsyiad) Geleneksel Yılbaşı Balosu İstanbul'da Yapıldı.

1905 Gsyiad Şampiyonluk Balosu Yapıldı

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin (GSYİAD) geleneksel yılbaşı balosu İstanbul'da yapıldı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Polat Renaissance Otel'de yapılan balodan önce basın mensuplarına ilk yarıdaki performanslarını değerlendirdi.

İlk yarıya şanssız bir başlangıç yaptıklarını kaydeden Canaydın, ''Devrenin sonunda geçen seneki durumumuzu muhafaza ettik. Sahamızda aldığımız beraberliklerle ciddi puanlar kaybettik'' dedi. Bu karşılaşmalarda 30'a yakın pozisyon bulduklarını anlatan Canaydın, bir maçta da 2 penaltı birden kaçırdıklarını hatırlattı. Canaydın, tüm bunlara karşın devre sonuna 7 puan geride gelmenin kendilerini üzmesinin yanında sevindirdiğini, çünkü geçen sezondan o morale sahip olduklarını kaydetti.

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nden elenmenin kendilerini üzdüğünü belirten Canaydın, ''Artık Fortis Türkiye Kupası ve lige bakıyoruz. İkinci devrede yaptığımız hataları tekrarlamayacağımıza inanıyorum'' diye konuştu.

Canaydın, ''Devre arasında transfer yapılacak mı?'' biçimindeki bir soruya, ''Yapılacak'' yanıtını verdi.

Canaydın, teknik direktör Erik Gerets ile ilgili bir soru üzerine ''Mukavelemiz var, devam ediyoruz. Gereken yapılacaktır'' yanıtını verdi.

Gecede ayrıca antrenörler Erdal Keser ile Reinhard Stumpf da yer almasına karşın teknik direktör Gerets'in bulunmaması dikkati çekti.

Kaynak: AA