Advertisement

19 Ekim Muhtarlar Günü

19 Ekim Muhtarlar Günü
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla yemekte bir araya geldi.

Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla yemekte bir araya geldi.

Bitlis Öğretmenevi'nde düzenlenen yemekte muhtarlarla buluşan Vali Ustaoğlu, muhtarların devletin gören gözü ve işeten kulağı olduğunu belirtti.

Ustaoğlu, şöyle konuştu:

"Valilik olarak bu kadar önemli bir görevi ifa eden muhtarlarımızın, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmesi için elverişli koşullar oluşturma noktasında kararlıyız. Şehrimizin her alanda gelişmesinde ve kalkınmasında, muhtarlarımızın rehberliği ile düşüncelerine ihtiyacımız var. İnanıyorum ki her bir muhtarımız geçmişte olduğu gibi bundan sonra da bu bilinçle çalışmalarını sürdürecektir. Muhtarlarımız ve muhtarlık müessesesinin ihtiyaçları, karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunları çözmeye yönelik çalışmaların yürütülmesi amacıyla 19 Ekim Muhtarlar Günü olarak belirlenmiştir. Mahalli idarelerin daha da güçlenmesinin nişanesi olacağını ümit ediyorum. Gününüzü en içten dileklerimle kutluyor, hepinize sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir ömür diliyorum."

Vali Ustaoğlu ve yemeğe katılan AK Parti Bitlis milletvekilleri Cemal Taşar ve Vahit Kiler ile kurum amirleri, muhtarlarla tokalaşarak günlerini kutladı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title