18 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına nereden bakılır? Sayısal Loto sonucu ne zaman açıklanır? - Haberler
Haberi Paylaş

18 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına nereden bakılır? Sayısal Loto sonucu ne zaman açıklanır?

Haberler.com - Haberler | Gündem
18 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına nereden bakılır? Sayısal Loto sonucu ne zaman açıklanır?

Milli Piyango Online 18 Eylül Cumartesi tarihli Çılgın Sayısal Loto sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuç sorgulama ekranı araştırılırken, yapılan çekilişte kazanan kim merak ediliyor. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye ne kadar? İşte, 18 Eylül 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı takip sayfası!

Çılgın Sayısal Loto sonuçlarının açıklanıp, açıklanmadığı hakkında araştırmalar devam ediyor. 18 Eylül Cumartesi Sayısal Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 18 Eylül 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı takip sayfası! 18 Eylül Milli Piyango Online Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Sayısal Loto kuralları neler? Çılgın Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Çılgın Sayısal Loto sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanır? Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

18 EYLÜL ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

18 Eylül Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçları 21.30'da açıklandı. 18 Eylül Cumartesi akşamı yapılan çekiliş sonrası

kazanan numaralar;

9-19-47-48-67-90 ve 20 kazanan numaralar oldu.

18 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına nereden bakılır? Sayısal Loto sonucu ne zaman açıklanır?

ÇILGIN SAYISAL LOTO SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN!

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİNİ CANLI İZLE!


18 EYLÜL ÇILGIN SAYISAL LOTO İKRAMİYESİ NE KADAR?

Yapılan çekiliş sonrası 6 bilen çıkmazken, 62.886.989,78₺ bir sonraki çekilişe devretti.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

  • Çılgın Sayısal Loto, 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilinmesi durumunda farklı miktarda ikramiye kazanmak mümkün. Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurulabiliyor.
  • Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak da oynanabilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez. Oynanan her kolon sadece 3 TL'dir. 18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bilinen numara adedine göre değişir:
  • Birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.
  • İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı rakamın "Joker" rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.
  • Üçüncü kategori olan "5 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6'ıncı rakamın "Joker" rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.
  • Dördüncü kategori olan "4 bilen", kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.
  • Beşinci kategori olan "3 bilen", kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.
  • Altıncı kategori olan "2 bilen", kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Kuponları kendiniz doldurabildiğiniz gibi önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele rakam seçebilirsiniz

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title