15 Yaş Küçük!

15 Yaş Küçük!

Fazıl Say Genç Sevgili İçin Paravan Vazifesi Görmüş!

15 Yaş Küçük!

FAZIL SAY GENÇ SEVGİLİ İÇİN PARAVAN VAZİFESİ GÖRMÜŞ!

Geçtiğimiz hafta 'Avrupa Yakası'nın 'Fatoş'u Şenay Gürler'le yakalanan ve 'O arkadaşımın sevgilisidir' demekle yetinen Fazıl Say, meğer Gürler'in genç aşkını gizleme görevi üstlenmiş!.

Geçtiğimiz günlerde, Hande Ataizi'nin piyanist sevgilisi Fazıl Say'la Kuruçeşme'de bir mekanda birlikte görüntülenen Şenay Gürler'in, o akşam kendinden 15 yaş küçük sevgilisini gizlemek için Say'dan yardım istediği ortaya çıktı.

İddialara göre; Şenay Gürler genç sevgilisi modasına uyarak 1 yıldır kendisinden 15 yaş küçük olan Güvenç Bey'le aşk yaşıyordu. 'Avrupa Yakası'nın seksi Fatoş'u, bu aşkın gündeme gelmemesi konusunda da kararlıydı! Olay geccesi, mekana gittiklerinde kapıda basın mesuplarının olduğunu öğrenen Şenay Gürler; barda eğlenen yakın dostu Fazıl Say'dan yardım isteyerek hedef şaşırtmaya çalıştı. Söylentilere göre Say, çıkışta Şenay Gürler ile kameraların hedefi olunca; genç sevgili Güvenç Bey gündeme gelmekten kurtuldu!

Olaydan sonra Fazıl Say, 'Şenay benim arkadaşımın sevgilisi; bu yüzden Hande ile aramızda sorun yok' demişti. 'Tutsak' adlı dizinin çekimleri için Mardin'de bulunan Hande Ataizi ise, 'Ben Mardin'de olduğum için orada olup bitenlerden haberim yok. Ama Şenay Fazıl'ın arkadaşıdır; bunu biliyorum' açıklaması yapmıştı.

Kaynak: Gecce