145 Kişilik Dev Kadro - Haberler
Haberi Paylaş

145 Kişilik Dev Kadro

Bültenler - Haberler | Güncel
145 Kişilik Dev Kadro

Irmak Okulları öğrencileri ile mezunları Toyuncakçı Baba Müzikali ile aynı sahnede

Akademik alanda olduğu kadar sosyal ve kültürel alanlarda da başarılı, toplumsal duyarlılıkları gelişmiş gençler yetiştiren Irmak Okulları'nın öğrencileri ile mezun öğrencilerden oluşan 145 kişilik dev kadro, lösemili çocuklar için Toyuncakçı Baba Müzikali'ni sergiledi. 4 yaştan- 20 yaşa kadar tüm Irmak ailesi tarafından sergilenen interaktif müzikal aracılığıyla toplanan oyuncaklar, LÖSEV'e bağışlanacak

Akademik alanda olduğu kadar sosyal ve kültürel alanlarda da başarılı olan, toplumsal duyarlılıkları gelişmiş gençler yetiştiren Irmak Okulları eğitim politikasının esasını oluşturduğu öğrencilere toplumsal sosyal sorumluluk kazandırmak amaçlı olarak gerçekleştirdiği kültürel ve sosyal sorumluluk projelerine öğrencilerin performansıyla sergilenen Toyuncakçı Baba Müzikali ile devam ediyor.

145 kişilik dev kadro

Kurumsal sosyal sorumluluk örneği sergileyen, bir oyuncakçının hikayesini anlatan müzikalde, mezunlar ve 4- 20 yaş aralığında eğitim gören öğrencilerden oluşan 145 kişilik dev kadro, lösemili çocuklar için el ele verdi. Müzikalin kostüm, aksesuar ve dekor tasarımında da aktif olarak rol alan öğrenciler, 2 saat süren gösterinin ardından toplanan oyuncakları lösemili arkadaşlarına hediye edecek.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500