12 Dev Adam İzmirli Basketbolseverlerle Buluştu

Efes Pilsen World Cup 6 Turnuvası İçin İzmir'de Bulunan A Milli Erkek Basketbol Takımı, Forum Bornova Alışveriş Merkezi'nde Basketbolseverlerle Bir Araya Gelerek İmza Dağıttı. Basketbolseverlerin Yoğun İlgi Gösterdiği 12 Dev Adam, Bazı Hayranlarının Ayakkabılarını ve Tişörtlerini İmzaladı.

12 Dev Adam İzmirli Basketbolseverlerle Buluştu

Efes Pilsen World Cup 6 turnuvası için İzmir'de bulunan A Milli Erkek Basketbol Takımı, Forum Bornova Alışveriş Merkezi'nde basketbolseverlerle bir araya gelerek imza dağıttı. Basketbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği 12 Dev Adam, bazı hayranlarının ayakkabılarını ve tişörtlerini imzaladı.

22-26 Ağustos tarihleri arasında Halkapınar Spor Salonu'nda gerçekleşecek olan "Efes Pilsen World Cup 6" turnuvası için İzmir'de bulunan A Milli Erkek Basketbol Takımı, Forum Bornova Alışveriş Merkezi'nde basketbolseverlerle bir araya geldi. Basketbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği 12 Dev Adam'dan imza almak için uzun kuyruklar oluştu. Alışveriş merkezinde geniş güvenlik önlemleri altında dolaşan milli takım oyuncularına yoğun ilgi gösteren basketbolseverler, oyuncuları cep telefonlarıyla görüntülemeyi

de ihmal etmedi. Daha sonra kendileri için hazırlanmış standa geçen milli takım oyuncuları, burada hayranlarına imza dağıttı. Bazı basketbolseverlerin giydikleri spor ayakkabılarına imza attırmaları ilginç görüntüler oluşturdu. Basketbolseverler, özellikle İbrahim Kutluay, Hidayet Türkoğlu ve Mehmet Okur'a ilgi göstererek, tezahüratta bulundu.

(FH-İK-CC-S)