12 Dakikada Sırt Problemlerinize Şaşırtıcı Çözüm!

12 Dakikada Sırt Problemlerinize Şaşırtıcı Çözüm!

Back2Life Kullanıcıları, Back2Life Makinesinin "Sürekli Pasif Hareket" Teknolojisi Sayesinde, Gergin Kaslarının Nazikçe Rahatlıyor

12 Dakikada Sırt Problemlerinize Şaşırtıcı Çözüm!
14.02.2011 23:19 | Son Güncelleme: 14.02.2011 23:22

21.02.2011 tarihine dek sürecek bu avantajı bitmeden değerlendirin!

Back2Life ile, artık egzersiz yaparken sıkıntı çekmek yok!

Avantajları:

•12 dakikada sırt problemlerine şaşırtıcı çözüm!

•Omugayı hizalar.

•Basıncı dağıtır.

•Bel şikayetlerini azaltmaya yardım eder.

•Şiddetli çekme ya da yoğurma hareketleri yapmaz.

•Zahmetsiz egzersiz ve esneme hareketlerine merhaba.

•Kullanımı çok kolay.

•Sürekli pasif hareket – yavaş, ritmik hareket, gergin kasları gevşetir ve omurga kemikleri arasındaki basıncı dağıtır.

•Günde 2 defa, sadece 12'şer dakika.

•Kurulumu kolay.

Şimdi alın!

Fiyatı(KDV dahil): 359,00 TL

HIZLI SİPARİŞ

Kargo Ücreti Yok

Ürün ek bilgisi

12 dakikada sırt problemlerinize şaşırtıcı çözüm!

Back2Life kullanıcıları, düz bir zemine sırtüstü uzanır, kendilerini ünitenin üstüne yerleştirir ve Back2Life makinesinin "Sürekli Pasif Hareket" teknolojisi sayesinde, gergin kaslarının nazikçe rahatlıyor olmasının; omurgalarının maruz kaldığı basıncın hafifleyerek yok olmasının keyfini sürerler.

Back2Life, Sürekli Pasif Hareket adı verilen devrim niteliğinde, benzersiz bir teknolojiden istifade ederek, bel ve sırt şikayetlerini doğal yollardan hafifletmeye yardımcı olur.

Yavaş ve ritmik hareketler, gergin kasları gevşetir ve omurga kemikleri arasındaki basıncı dağıtarak, şikayetlerinizin sona ermesini sağlar. Sürekli Pasif Hareket, omuriliğinizi nazikçe esneterek, bel problemlerinizin yavaş yavaş azalmasına ve rahatlamasına yardımcı olur.

Back2Life ile, bel hareketlerini yapmak artık çok kolay! Esneme hareketleri artık acısız! Sırtüstü uzanın, rahatlayın ve bırakın Back2Life sizin yerinize her şeyi düşünsün ve yapsın!

Nasıl Çalışır?

Sürekli Pasif Hareket, doğru uygulandığında, inanması güç sonuçlar elde edebileceğiniz bir rehabilitasyon tekniğidir.

Sıradan esneme ya da çekme hareketlerinin yaptığı tek şey kaslarınızı esnetmesi ve harekete son verdiğinizde, daha çok kasılmasına neden olmasıdır. Sürekli Pasif Hareket ise kasları öne ve arkaya doğru yoğurarak gevşemelerini sağlar ve kaslara yeniden esnekliğini geri kazandırır. Bu teknik, aynı zamanda, sırtınıza nazik bir masaj uygular ve böylece omurga kemikleri arasındaki boşluğun belirginleşmesini ve sinir sıkışmalarının son bulmasına yardımcı olur. Omurganız ve sinirleriniz sıkışmadığı için artık kas spazmlarının olduğu bir hayat size çok uzak.

İstenen sonuçları elde edebilmek için, günde 2 seans yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Her sabah ve her akşam 12'şer dakika yeterli olacaktır. Şiddetli sırt ve bel problemi olanlar, Back2Life'ı gün içinde daha sık kullanabilirler. Unutmayın, sert ya da keskin hareketler hissetmeseniz de, Back2Life'ın yavaş ve sabit hareketi, omurganızı nazikçe esnetecek, gergin kaslarınızı gevşetecek ve omurga kemikleri üstündeki basıncı dağıtacaktır. Bu sürecin ne uzunlukta olacağı, kullanıcının kendi sırtına ve bel ve sırt ağrılarının şiddetine göre fark edebilecektir.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title