.12.2006 - 21:53:13 -Tigana: 'Kazandığımız İçin Mutluyuz'

.12.2006 - 21:53:13 -Tigana: 'Kazandığımız İçin Mutluyuz'

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Kayserispor Maçını Kazandıkları İçin Mutlu Olduklarını Söyledi.

.12.2006 - 21:53:13 -Tigana: 'Kazandığımız İçin Mutluyuz'

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Kayserispor maçını kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Tigana maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, geçen yıl ligin ilk yarısının son maçında Trabzonspor'a kaybettiklerini hatırlatarak, ''Şimdi ise ligin ilk yarısını galibiyetle kapattık. Karşımızda organize bir ekip vardı. Üç puanla ayrıldığımız için sevinçliyiz'' dedi.

Ekibinin gittikçe yükselen bir grafik gösterdiğini anlatan Tigana, ''Kollektif olarak iyi oynuyoruz. Artık önümüzde UEFA ve Türkiye Kupası maçları var. UEFA Kupası'ndaki maç bizim için çok önemli. Kazanmak istiyoruz. Ancak sakatlıklar ve cezalar nedeniyle nasıl bir ekiple oynayacağımı bilemiyorum. Sevindirici bir nokta var ki sahaya kim çıkarsa çıksın, yüreğini ortaya koyuyor ve iyi mücadele ediyor'' şeklinde konuştu.

Bu arada, siyah-beyazlılar, Bayer Leverkusen ile oynayacakları UEFA Kupası 2. tur (B) Grubu son maçının hazırlıklarına yarın sabah yapacakları antrenmanla başlayacak.

Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise İstanbul'dan 3 puanla ayrılmayı amaçladıklarını, bunu gerçekleştiremedikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Sağlam, sahada çok iyi bir mücadele olduğunu ifade ederek, ''Seyir zevki yüksek bir maçtı. Çok fazla pozisyon olmadı, ama mücadele üst düzeydeydi. Kalemizde üç pozisyon gördük, ikisi gol oldu'' diye konuştu.

Kaynak: AA