'10 Bin Dolara Sevgili Tutacağım!'

'10 Bin Dolara Sevgili Tutacağım!'

Yılbaşında Kıbrıs Kaya Artemis'te Sahne Alan İmparator İbrahim Tatlıses Kendisini İzlemeye Gelen Konuklara Unutamayacakları Bir Konser Verdi.

'10 Bin Dolara Sevgili Tutacağım!'
01.01.2009 19:50 | Son Güncelleme: 01.01.2009 19:50

YILBAŞINDA KIBRIS KAYA ARTEMİS'TE SAHNE ALAN İMPARATOR İBRAHİM TATLISES KENDİSİNİ İZLEMEYE GELEN KONUKLARA UNUTAMAYACAKLARI BİR KONSER VERDİ.

2009 ile ilgili şimdilik evlilik planı olmadığını belirten Tatlıses 'Kadere inanacaksın varsa olur ama zorla olmaz. Magazin malzemesi olmak için var demem. Aşk meşk, işleri boş işler. Gündemde kalmak için 10 bin dolara bir sevgili tutacağım, sonra hiç sebepten ondan ayrılacağım. Piyasa araştırması yaptım fiyatlar genelde bu civarda' dedi.

Anam 1 Ocağı çok sever

Tatlıses ' Hangi gün doğduğumu bilmiyorum 8 kardeş olmamıza rağmen 4 kardeşim benimle aynı gün doğmuş anam 1 Ocağı çok sever bu yüzden çok dakik çalışmış. Tabii ki böyle bir şey yok nüfus memuru böyle yazmış ama her yıl çıktığım sahnelerde bana pasta kesilir.'

Elemanların maaşlarında düşüş yapacağım

Krizle ilgili kendi şirketlerinden eleman çıkarmadığını maaşlarında düşüş yapacağını belirtti. Tatlıses Türkiye adına umutlu olduğunu söyledi.

Kendisi hakkında herkesin konuşabileceğini ama hiçbir şekilde bu söylemleri dikkate almadığını belirten Tatlıses '30 senedir sahnelerdeyim ve sesimle bir yerlere geldim. Sesim gitmediği sürece de şarkı söylemeye devam edeceğim 'dedi

Botox var bende

56 yaşındayım ama her yıl gençleşiyorum çünkü botox var bende deyip şaka yaptıktan sonra gençliğini günde 8 saat uykuya borçlu olduğunu belirtti.

İBRAHİM TATLISES İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title