10 Aralık Perşembe DHA Spor Gündemi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

10 Aralık Perşembe DHA Spor Gündemi

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Spor
10 Aralık Perşembe DHA Spor Gündemi

Yılmaz Vural'dan sevenlerine videolu mesaj"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyorum""Beni edilen dualar yaşattı""Tüm sevenlerime, merak edenlere teşekkürlerimi sunuyorum"UEFA AVRUPA LİGİ I GRUBU23.00 Maccabi Tel Aviv - SİVASSPORMEDİPOL BAŞAKŞEHİR14.

Yılmaz Vural'dan sevenlerine videolu mesaj

"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyorum"

"Beni edilen dualar yaşattı"

"Tüm sevenlerime, merak edenlere teşekkürlerimi sunuyorum"

Uefa AVRUPA LİGİ I GRUBU

23.00 Maccabi Tel Aviv - SİVASSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR

14.00 Turuncu-lacivertliler, Paris'ten İstanbul'a dönecek.

17.30 Başkan Göksel Gümüşdağ, havalimanı çıkışında basın açıklaması yapacak.

GALATASARAY

11.30 Sarı-kırmızılılar, Ziraat Türkiye Kupası'nda Darıca Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam edecek.

FENERBAHÇE

Sarı-lacivertlilerde, Yeni Malatyaspor karşılaşmasının hazırlıkları sürecek.

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah-beyazlılar, Aytemiz Alanyaspor maçı hazırlıklarına yapacağı çalışmayla devam edecek.

15.00 İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Şehitler Tepesi'nde 10 Aralık Şehitleri'ni anma törenine katılacak.

TRABZONSPOR

15.30 Bordo-mavili ekipte Benik Afobe açıklamalarda bulunacak.

16.00 Trabzonspor, ilk yarım saati basına açık yapacağı antrenmanla Hes Kablo Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

TFF 1'İNCİ LİG

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor - Beypiliç Boluspor

MİSLİ.COM 3'ÜNCÜ LİG

Ligde 13'üncü hafta karşılaşmaları oynanacak.

TAHKİM KURULU VE PFDK

Tahkim Kurulu ve Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) kararları açıklanacak.

BASKETBOL

THY EuroLeague

22.00 Alba Berlin - Fenerbahçe Beko

23.00 Valencia Basket - Anadolu Efes

VOLEYBOL

- CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi

22.30 Carraro Imoco - Fenerbahçe Opet

20.00 Eczacıbaşı VitrA - Dinamo Moskova

CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi

20.00 PGE Skra - Fenerbahçe HDI Sigorta

Misli.com Sultanlar Ligi

13.00 İlbank - Çan Gençlik Kalespor

AVRUPA'DAN FUTBOL

UEFA Avrupa Ligi

23.00 Leicester City - AEK (Cengiz Ünder)

23.00 Sparta Prag - Milan (Hakan Çalhanoğlu)

23.00 Celtic - Lille (Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı, Zeki Çelik)

23.00 Wolfsberger - Feyenoord (Orkun Kökçü)


Demirören Haber Ajansı - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
title