"1 milyonu kazanmak istiyorum" diyen yarışmacının kullandığı joker sosyal medya kullanıcılarını çıldırttı
Haberler » Magazin » "1 milyonu kazanmak istiyorum" diyen yarışmacının kullandığı joker sosyal medya kullanıcılarını çıldırttı - Magazin

"1 milyonu kazanmak istiyorum" diyen yarışmacının kullandığı joker sosyal medya kullanıcılarını çıldırttı

ATV'nin ilgiyle izlenen programı Kim Milyoner Olmak İster'e "Bir akvaryumun içine sürüngen yemi atan biri muhtemelen hangi hayvanı besliyordur?" sorusu damga vurdu. Büyük ödülü kazanmak isteyen yarışmacının, bu soruda seyirci jokerini kullanması sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkardı.

Dünyanın en çok izlenen ve kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yayınlanan son bölümüyle izleyiciyi yine ekran başına kilitledi. Yakışıklı oyuncu 'nun sunumuyla ekrana gelen programa Pınar Otan isimli yarışmacı damga vurdu.

"1 MİLYONU KAZANMAK İSTİYORUM" DEDİ

Yarışmaya katılan Uzman Psikolog Pınar Otan,yarışmaya başlamadan "1 milyonu almak istiyorum. Aklımda bir proje var Çocuk Esirgeme Kurumu'yla Huzur Evin'i birleştirmek istiyorum" dedi.

SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

Yarışmaya iyi başlayan Pınar Hanım ikinci soruda takıldı. "Bir akvaryumun içine sürüngen yemi atan biri muhtemelen hangi hayvanı besliyordur?" sorusu için seyirci jokerini kullanmak istediğini söyledi. Seyirci jokeriyle soruyu doğru bilen Pınar Hanım, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Sorunun çok basit olduğunu dile getiren sosyal medya kullanıcıları yarışmacıyı eleştirdi. Bazı takipçiler ise diğer şıklara da oy veren seyirciyi topa tuttu.

İşte Kim Milyoner Olmak İster'in sosyal medyanın gündemine oturan o sorusu;

Bir akvaryumun içine sürüngen yemi atan biri muhtemelen hangi hayvanı besliyordur?

a) Dev panda

b) Afrika fili

c) Su kaplumbağası

d) Afrika bizonu

Doğru cevabın Su kaplumbağası olduğu sorunun diğer şıklarına da oylama yapılması şaşkınlık yarattı.


Haber Videosu: 1 milyon TL kazanmak istiyorum dedi, ilk soruda joker kullandı!
HABER YORUMLARI (3)

  • ADINIZI YAZIN:
    Bu bir YARIŞMA sorusu. Her kesin. . her konuda bilgili olması olası değil. Olasılıktır. . o masada siz olsaydınız ve size hiç alanınızda olmayan bir soru çıksaydı ne yapardınız ? Ya listenizde olan bir yakınınıza veya yine SEYİRCİ''ye danışırdınız büyük olasılıkla. Sonuç mu ? Ya kazanırdınız KAZARA veya YİTİRİRDİNİZ. . Böylesi konularda BİLEN safında olmak da çok zordur; bilin bunu. ÖNCELİKLE SAYGI LÜTFEN. .
  • METE:
    sorum var bu yarışmacı Mars tamı yaşıyordu. . ikincisi seyirciler ayıp ettiler o soruda yanlış şıkkı seçeceklerdi
  • İRFAN GENÇER/POLATLI:
    Yarışmaya katılan Uzman Psikolog Pınar Otan, yarışmaya başlamadan ''1 milyonu almak istiyorum. Aklımda bir proje var Çocuk Esirgeme Kurumu''yla Huzur Evin''i birleştirmek istiyorum'' demiş ya, BU BİLGİ FİKRİ; Bence bütün soruları çöpe atar. YILDIZLI PEKİYİ VERİRİM BU FİKRE BEN, aferin kız
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.