Brezilyalı Ronaldinho'nun Banka Hesabında Sadece 5 Pound Bulunduğu Ortaya Çıktı

Brezilyalı Ronaldinho'nun Banka Hesabında Sadece 5 Pound Bulunduğu Ortaya Çıktı

06.11.2018 15:35 | Son Güncelleme: 06.11.2018 17:00

Brezilyalı efsane eski futbolcu Ronaldinho, ülkesinde 1 milyon 750 bin pound para cezasına çarptırıldı. Ancak banka hesabında sadece 5 pound olduğu belirlenen Ronaldinho'nun, cezayı ödeyemediği için pasaportuna el konuldu.

Kariyerinde Paris Saint Germain, Barcelona, Milan gibi takımlarda oynamış, Brezilya futbolunun gelmiş geçmiş en başarılı futbolcularından biri olarak gösterilen Ronaldinho'ya ülkesinde verilen para cezası, şaşırtıcı bir gerçeği de gözler önüne serdi.

SADECE 5 POUNDU KALMIŞ

Brezilya'da devlet arazisine izinsiz inşaat yaptığı gerekçesiyle mahkeme tarafından 1 milyon 750 bin pound para cezasına çarptırılan Ronaldinho'nun banka hesabına yapılan inceleme, inanması güç bir durumu ortaya koydu. Parayı tahsil etmek için Ronaldinho'nun banka hesabına bakan yetkililer, efsane eski futbolcunun sadece 5 poundu kaldığını gördü.

PARA CEZASINI ÖDEYEMEDİ

Kardeşi ile birlikte kurduğu inşaat şirketi nedeniyle başı belaya giren Ronaldinho, izinsiz bina yaptığı gerekçesiyle çarptırıldığı para cezasını ödeyemedi. Mahkemede bütün parasını inşaatını yaptığı gökdelene harcadığını belirten Ronaldinho, sadece 5 poundu kaldığını söyledi. Yeterli parası olmadığı için para cezasını ödeyemeyeceğini belirten Ronaldinho'nun pasaportuna el konuldu.

PARAYI BULAMAZSA ÜLKESİNDEN ÇIKAMAYACAK

Eğer Ronaldinho, 1 milyon 750 bin poundu bulamazsa, ülkesinden dışarıya çıkamayacak.

(Skor)

Brezilyalı Ronaldinho'nun Banka Hesabında Sadece 5 Pound Bulunduğu Ortaya Çıktı
Haber Yorumları (32)
BEŞİKTAŞ ULAN: Adam her gün başka bir ülkede
ADINIZI YAZIN: adam 3 tane tanıdık meslektaşını arasa ev alır, neyin haberi bu?
ROK: sen 2002 de acımadan atarsan bize boyle olur
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title