1 Milyon 450 Bin $ Toplandı

1 Milyon 450 Bin $ Toplandı

Tohum Otizm Vakfı Çalışmalarını Desteklemek ve Otistik Çocukların Eğitimine Katkıda Bulunmak Amacıyla, Önceki Akşam Kandilli Adile Sultan Sarayı'nda Düzenlenen Yardım Gecesinde Bir Rekora İmza Atıldı.

1 Milyon 450 Bin $ Toplandı

Tohum Otizm Vakfı çalışmalarını desteklemek ve otistik çocukların eğitimine katkıda bulunmak amacıyla, önceki akşam Kandilli Adile Sultan Sarayı'nda düzenlenen yardım gecesinde bir rekora imza atıldı.

"Her Çocuk Bir Mücevherdir" adı altında düzenlenen gecede, yapılan bağışlarla 1 milyon 450 bin dolar toplandı. Otizm Vakfı Başkanı Mine Narin ve Gilan Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Geylan'ın ev sahipliğinde düzenlenen gecede, Caroline Koç, Suzan Sabancı Dinçer, Ayşegül Dinçkök, Revna Demirören, Zeynep Fadıllıoğlu, Aslı Soyak, Aysun Kibar, Maria Eliyeşil, Serra Merzeci ve Mine Narin'in kendi elleriyle hazırladıkları takı tasarımları mini bir müzadeyeyle satışa sunuldu. Turgay Artam yönetiminde satışa sunulan eserler arasında Caroline Koç'un tasarımı, 120 bin dolara, Atilla Türkmen tarafından satın alındı.