1,5 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz ve Dayak İddiası

1,5 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz ve Dayak İddiası

İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Bir Hafta Önce Dövüldüğü Gerekçesiyle Hastaneye Kaldırılan ve Tecavüze Uğradığı İddia Edilen 1,5 Yaşındaki N.n.b'nin, Daha Önce Tutuklanan ve Avukatının İtirazı Üzerine Serbest Bırakılan Annesi F.b. Hakkında "Yakalama Müzekkeresi" Çıktığını Bildirdi.

1,5 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz ve Dayak İddiası

İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, bir hafta önce dövüldüğü gerekçesiyle hastaneye kaldırılan ve tecavüze uğradığı iddia edilen 1,5 yaşındaki N.N.B'nin, daha önce tutuklanan ve avukatının itirazı üzerine serbest bırakılan annesi F.B. hakkında ''yakalama müzekkeresi'' çıktığını bildirdi.

AA muhabirinin görüştüğü Emniyet Müdürü Çapkın, F.B. hakkında Menderes Savcılığı tarafından ''yakalama müzekkeresi'' çıkarıldığını, konuyu jandarmanın takip ettiğini, ancak kendilerinin de F.B'yi arama çalışmalarına başladıklarını kaydetti.

F.B'nin avukatı Ahmet Okumuş da, müvekkili hakkında ''yakalama müzekkeresi'' çıkarıldığı ile ilgili bilgisinin olmadığını, ancak F.B. yakalandıktan sonra kendisinin bilgisi olmadan hiçbir şekilde ifadesinin alınamayacağını söyledi. Okumuş, F.B'nin daha önce sorgu hakimi tarafından hatalı bir karar verilerek tutuklandığını, yaptıkları itiraz üzerine serbest bırakılmasını sağladığını ifade etti.