Zindelik İçin Nutriway Double X

Soğuk kış günlerinde zindeliğinizi korumanız için Nutriway Double X

Zindelik İçin Nutriway Double X


23 farklı bitkiden elde edilen konsantreler içeren bir multivitamin olan NUTRIWAY DOUBLE X, yoğun bir yaşam tarzına sahip, sağlıklı yaşlanma ve optimum sağlıkla ilgilenenler için beslenme desteği sağlamak için formüle edildi.

Amway'in vitamin ve beslenme destek ürünleri markası NUTRIWAY'in en etkili düzeyde vitamin, mineral ve fito besleyicilerden oluşan komple bir karışımı olan DOUBLE X, genel zindeliği güçlendirme konusunda yardımcı olan bir beslenme destek ürünüdür.

23 farklı meyve, sebze ve bitkiden elde edilen doğal bitkisel konsantreler içeren NUTRIWAY DOUBLE X, yoğun yaşam tarzına sahip, her gün taze sebze, meyve tüketemeyenler ve yediklerinin besin değerinden emin olamayanlar için destekleyici bir seçenek oluşturuyor.

DOUBLE X'te bulunan temel vitamin, mineral ve konsantreler birlikte çalışarak normal bağışıklık işlevlerini, kemik sağlığını, beyin işlevini destekleyerek güçlü bir antioksidan koruması sağlar; sağlıklı hücreleri destekler ve genel anlamda zindeliğin güçlendirilmesine yardımcı olur.

İçinde hiçbir yapay tatlandırıcı, renklendirici, lezzet verici veya koruyucu madde bulunmayan DOUBLE X aynı zamanda diyabetik ve vejetaryenler için de uygundur.

NUTRIWAY DOUBLE X (Amway): 146.45 TL (186 tablet)


sponsored ads
sponsored ads
sponsored ads