Zeytin Tepesi 3. Bölüm Fragmanı - Zeytin Tepesi Son Bölüm İzle

17 Şubat 2014 11:27

Kanal D'nin yeni drama dizisi Zeytin Tepesi 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Zeytin Tepesi 3. bölümden detaylar burada.

Zeytin Tepesi 3. Bölüm Fragmanı - Zeytin Tepesi Son Bölüm İzle

Kanal D'nin yeni drama dizisi ZEYTİN TEPESİ 3. BÖLÜM FRAGMANı yayınlandı. ZEYTİN TEPESİ 3. bölümden detaylar burada. Kanal D'nin yeni dizisi Zeytin Tepesi özeti ve Zeytin Tepesi 3.bölüm fragmanı burada. Zeytin Tepesi 3. bölüm 19 Şubat Çarşamba saat 20.00'da ekrana gelecek. Yapımcılığını MF Yapım'ın gerçekleştirdiği ZEYTİN TEPESİ dizisinin senaryosunu Gülnaz Saraçoğlu kaleme alıyor.

Zeytin Tepesi 2. Bölüm 

Kanal D'nin yeni Çarşamba dizisi ZEYTİN TEPESİ bu akşam 2. bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. ZEYTİN TEPESİ 2. BÖLÜM bu gece saat 20.00'da ekrana gelecek. ZEYTİN TEPESİ dizisinin 2. bölümünde  Deniz, ZEYTİN TEPESİ'NE dönüşünün etkilerini görmeye devam edeceğiz. ZEYTİN TEPESİ dizisini internetten izlemek isterseniz haberin sonundaki "ZEYTİN TEPESİ FULL DİZİ İZLE" linkinden faydalanabilirsiniz. İşte ZEYTİN TEPESİ 2. bölümden detaylar... 
 
ZEYTİN TEPESİ DİZİSİNİN KONUSU: 
Deniz'in, şartlı tahliyeyle ZEYTİN TEPESİ'ne dönmesi, bir anda tüm dengeleri bozmuştur. Deniz'in kasabada olmasından rahatsız olan çok insan vardır. Bu arada ZEYTİN TEPESİ 2. bölümde Akın ve Tarık ise, Cemal'in Gökçener Ailesi'ne borç vermesini engellemek için yollar aramaktadır. Çare bulamayınca taşınmanın tek çözüm olduğuna karar veren Gökçener Ailesi'ne, hiç ummadıkları bir yerden gelen yardım ise yeniden aile olabilmenin yolunu açar. 

Deniz ve Tarık arasındaki kin ve nefret durulmazken, diğer yandan ZEYTİN TEPESİ son bölümde gizemli bir kadının, Melik Karatay cinayeti ile ilgili bildiği sırlar kasabada bazı kişileri paniğe sürükler. Bu sırlar, Deniz'in dönüşüyle bağlantılıdır ve düşmanlarını da arttırmaktadır. 
Tüm bu olanların dışında Gökçener kızları, maddi sorunları bir yana, yeniden aile olmanın keyfini yaşamaya başlamışken, kendilerini bekleyen korkunç felaketten habersizdir. 

ZEYTİN TEPESİ FULL DİZİ İZLE (2. bölüm full dizi izle) 
 
ZEYTİN TEPESİ 2. BÖLÜM FRAGMANI:

Zeytin Tepesi 1. Bölüm

ZEYTİN TEPESİ seyirciye merhaba dedi. Kanal D Çarşamba akşamları ZEYTİN TEPESİ ile izleyicilerin karşısında olacak. ZEYTİN TEPESİ 1. BÖLÜM 4 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'da ekrana geldi. Yapımcılığını MF Yapım'ın gerçekleştirdiği ZEYTİN TEPESİ dizisinin senaryosunu Gülnaz Saraçoğlu kaleme alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Barış Yöş yapıyor. ZEYTİN TEPESİ dizisinin oyuncu kadrosunda Aslıhan Gürbüz, Tayanç Ayaydın, Salih Bademci, Ayça Varlıer, Zerrin Sümer ve Hakan Karahan'ın paylaştığı, Oya Okar, Neşem Akhan, Haldun Boysan, Ümit Acar, Yeşim Sery, Serkan Çayoğlu, Sezgi Sena Akay, Yılmaz Sütçü, Necati Kutlu, Atilla Saral, İpek Tenolcay, Yusuf Köksal, Özdemir Çiftçioğlu ve Gaye Çankaya yer alıyor.

ZEYTİN TEPESİ dizisinin 1. bölümünü internetten izlemek isterseniz haberin sonundaki "ZEYTİN TEPESİ İZLE" linkinden faydalanabilirsiniz. İşte ZEYTİN TEPESİ 1. bölümden detaylar... 
 
ZEYTİN TEPESİ DİZİSİNİN KONUSU: 
Dört kız kardeşin en küçüğü olan Deniz, 8 yıl önce hayatta en sevdiği insanın; Tarık’ın, babasını öldürmekle haksız yere suçlanarak cezaevine girer ve Tarık dahil kimseyi suçsuz olduğuna inandıramaz. 
8 senenin sonunda, cezasını bitirip özgür kaldığında ZEYTİN TEPESİ’NE geri döner, fakat bıraktığından çok farklı bir kasaba bulur; geçmişte tutkulu bir aşkla bağlı olduğu insan artık kendisine düşmandır, üstelik çok sevdiği annesi de kayıptır. 
Deniz’in yokluğunda ZEYTİN TEPESİ'NDE olanlar, karşılaştığı engeller ve Tarık ile ailesi, Karataylar’ın yürüttüğü düşmanlığa rağmen, Deniz annesini bulmak ve suçsuzluğunu ispatlama amacından hiçbir şekilde yılmayacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir. 

ZEYTİN TEPESİ İZLE (1. bölüm full dizi izle) 

ZEYTİN TEPESİ 1. BÖLÜM FRAGMANI:

ZEYTİN TEPESİ 1. BÖLÜM 2. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.