ZeyKerciler Buraya! Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - Güneşi Beklerken 13. Bölüm Tıkla Direkt FULL Dizi İzle (22 Eylül Pazar)

24 Eylül 2013 10:33

Güneşi Beklerken son bölüm yayınlandı ve Güneş Beklerken takipçileri asi bir Zeynep'le karşılaştı. Güneşi Beklerken son bölümde çok farklı bir Zeynep izleyeceksiniz. Ayrıca ZeyKer destekçileri için iyi haberler var. Kerem ile Zeynep'in yakınlaştığı 13. bölümü full izleme bağlantısı burada...

ZeyKerciler Buraya! Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - Güneşi Beklerken 13. Bölüm Tıkla Direkt FULL Dizi İzle (22 Eylül Pazar)

GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜM ilk defa pazar akşamı yayınlandı. Kanal D'nin sevilen dizisi GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN 13. BÖLÜMDE Zeynep farklı bir ruh haline bürünüyor. Babasıyla ilgili annesinden cevap alamaması ve yaşadığı hayal kırıklığı nedeniyle Zeynep bir anda değişiyor ve adeta isyan ediyor. Çevresindekilere ters davranmaya başlıyor. Hatta okul kurallarını ihlal ederek saçını pembe renge boyatıyor. Hocalarla da takışınca disiplin kurulana sevk ediliyor. Barış ise Zeynep'in bu asi hali haline nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemiyor ve bocalıyor. Barış da Kerem'e danışıyor ve Zeynep'i gerçekten anlayan tek kişinin Kerem olduğu görülüyor. Zeynep, Barış'ın öğretmen tavrından daralır kafasını dağıtmak için Kerem ile eğlenmeyi seçer. Kerem ile Zeynep bardan bara geçerek takılırlar ama kafası hala bozuk olan Zeynep her mekanda bir olay çıkartır ve Kerem'e de zor anlar yaşatır. Barış ise Zeynep'in gönlünü almak için elinde çiçeklerle onun kapısına gider ancak ummadığı bir manzara ile karşılaşır. GÜNEŞİ BEKLERKEN yeni bölümde çok farklı bir Zeynep izleyeceğiz ve dizideki ilişkiler değişecek

GÜNEŞİ BEKLERKEN dizisinin son bölümünde Zeynep'in babasıyla ilgili gelişmeler Cihan'ın aklını kurcalamaktadır. Zeynep'in babasının Tayfun olmadığını öğrenince ilk defa Cihan'ın aklına Zeynep'in babası olabileceği ihtimali gelir. Kafasını kurcalayan bu soruyla ilgili olarak Demet'i sıkıştırır. Bu arada Melis de hastaneden taburcu olur ve Tülin onu psikologa götürür. Melis, hastanedeyken Kerem'in ilgisiyle umutlanmış, onunla yalnız kalmanın planlarını yapmaktadır.

Güneşi Beklerken dizisinin son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler diziyi internetten izlemek için hemen aşağıdaki "Güneşi Beklerken İzle" bağlantısını kullanabilirler. İşte Güneşi Beklerken full izleme linki:
Güneş Beklerken İzle (13. Bölüm Full, 22 Eylül Pazar)
GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜM 1. FRAGMAN:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.