Yurt Gazetesi

GİT
Bugünkü Yurt Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • FERHAT ZEHRA:
  ey Deniz baykal o halti yedin yemeyede hala suclu ariyorsun . falana sorun filana sorun. . Sende bir parca adamlik olsa bir daha milletin önüne cikmazsin cekilirsin kosene. . . . halti sen ye seyredeni sucla - Aslinda sen cok iyi biliyorsun suclu kim? asil onu söyle de bir parca adam ol
 • MUKTEDİRX:
  Dokunulmazlıkta son durak tabiki seçim. . yoksa niye uğraşçan o kadar. . . dokuncan, bölecen, kapatacan, seçimi alacan. . . güzel hesap. . . uyuyanlara selam. .
 • ELEŞTİREN:
  BU NE SÜRAT EFKAN BEY. YAVAŞIN ALLHISEVERSENIZ . SÜRAT FELAKETTİR. 8 BIN KM ÖTEDEKİ BIZDE BOMBA PATLAYACAĞINI BILIYOR. FAKAT ÌÇİŞLERİ VE İSTİHBARAT, BOMBA PATLADIKTAN SONRA, ÖRGÜTÜ TESBİT EDEBİLİYOR. VALLAHİ NE DİYEYİM . TÜ TÜ TÜ NAZAR DEĞMESİN. TÜRKİYE DÖNMÜŞ CADI KAZANINA İ ÇİŞLERİ BAKANI ARAZİYE UYMUŞ. BURSA OLAYIDA OLMASA VARLIĞINI FARKETMEK ÇOK ZOR. ADAM TAM SİPER ARAZİ OLDU.
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • ELEŞTİREN:
  AL SANA MUHALEFETİN PARTİLERİNİ. ADAMLAR BU GELEN ŞEHİTLERİ VE GİDİŞATI UNUTTURMAK İÇİN GÜNDEMİ DEĞİŞTİRİP HEDEF SAPTIRMAK BABINDA KIRK TAKLA ATIYORLAR. GELGELELIM, MUHALEFET PARTILERİ SÜT DÖKMÜŞ KEDİ MİSALİ OLMAYAN SUÇUN SUÇLULUĞU PISKOLOJİSİNDE. YA İNSAN ÇIKAR ELLE TUTULAN GAZETELERDE TVLERDE BU IKTIDARIN YAPTIKLARINI YUTTURMACADAN BAŞKA BIRŞEY OLMADIĞINI , KANDIRMACA OLDUĞUNU, IKTIDARLARI İÇİN KENDİ AILELERINI BAŞKASINA FEDA EDEBILDIKLERINI AÇIKLAR. FAKAT BUNLARDA AKSINE TIN YOK.
 • ELEŞTİREN:
  CHP ERDOĞANA DEĞÎLDE, TAM TERSİ ERDOĞANIN CHPEYE VE MHPEYE IHTIYACI VAR. MHPEDEKI GEĞİŞİMİ ISTEMEYENLERIN ÇOĞU AKPELİ . CHPEDE DERSEN KURULTAY ÖNCESİ YAPILAN OPERASYONLA KILIÇDAROĞLU KENDINI SEÇTIRDİ. DIKKAT BUYURUN SEÇILDİ DEMIYORUM SEÇTİRDİ DİYORUM. ŞİMDİLERDEDE AYNI TAKTİĞİ BAHÇELİ YAPIYOR. BU IKISİ VARYA BU IKISI, AKPIÇİN CAN SUYU. KILIÇDAROĞLU VE BAHÇELİ GITSIN. ERTESİ GÜN AKP YERLERDE SÜRÜNÜR. MHP VE CHP SEÇMENINDEN CIDDIBOLUM AKPEDEN ÇEKILIRSE /15 AKP KEMIK SEÇMENİ KALIR.
 • ELEŞTİREN:
  BAŞLIKTAKİ HABERE (ÜZÜM , ÜZÜME BAKA , BAKA KARARIR DERLER) DEMEKTEN BAŞKA SÖZ , YOLSUZLUĞA BULAŞANLARI YÜCELTİR. YAZIK. . . ! CHPEYİ BU DURUMA DÜŞÜRENLERE LANET OLSUN.
 • VATAN ASENA:
  BU AZİZ VATANA VE BU AZİZ MİLLETE CANDAN, YÜRKTEN BİR SEVGİYLE BAĞLI OLAN ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM:SİZLERİ ÜLKÜMÜZE SAHİPÇIKMAYA VE BU UĞURDA GERÇEKLER KARŞISINDA DİK DURMAYA ÇAĞIRIYORUM. DEĞİŞİME AYAK UYDURAMAYANLAR İSTİKBAL İÇİN HİÇ BİRYENİLİK YAPAMAZLAR. ANCAK GELİŞECEĞİM DERKEN ÖZÜNDEN, DAVANDAN VE KİMİLİĞİNDEN TAVİZ VERMEYECEKSİN TÜM ÜLKÜCÜLERE SELAMLAR. . . . . . . . . . . . .
 • ELEŞTİREN:
  KILIÇDAROĞLU; MILLETIN VEKILLERINE , SIYASETIMI PERDELEMEYIN DEMIŞ. GELDE GÜLME, SANKI SIYASET YAPIYORMUŞ GIBI CIDDI CIDDI BUNU SÖYLEMIŞSE CHP VEKILLERIDE BENIM GIBI GÜLMÜŞTÜR. ERDOĞANDA YILDIRIMA SAHIP ÇIKMIŞMIŞ. BUNA DENIRSE HELVACI BOZACIYA ŞAHİT DERLER. YEDIKLERÌ HALTLAR BIRBIRININ IKIZI. DESTEK SEBEBI BUNDANDIR. 23 NISAN ULUSAL EGEMENLIK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.
 • DOĞRUCU:
  ŞAYET CHP NİN DURUŞUNU BAHÇELİ DURSAYDI AKP BU GÜN YÜZDE 25 BİLE ALAMAZDI MHP DEMİYRUM BAHÇELİ DİYORUM ALLAHTAN ERDOĞANIN YERİDE BAHÇELİ OLSAYDI SİZ O ZAMAN GÖREYDİNİZ DİKTATÖRLÜYÜ NE MUBAREK ELİ VARMIŞ ELİNİ SIKMAK İSTİYENE ÖPMESİ İÇİN ELİNİ UZATIYOR TAM BİR PADİŞAH
 • ELEŞTİREN:
  MHP BAŞKANI MUHALEFET EDENLERE PARALELLER DERKEN BU PARTININ DISIPLIN KURULU UZAYDAMIYDI. AKŞENER HANIM KENDINE SÖYLENEN SÖZÜ GERI IADE ETTİ. HAKARET BUNUN NERESINDE. ?TÜRKÇE OLIMPIYATLARI ( SÖZDE ) YAPILIRKEN FETULLAHA BAHÇELİ AZMI METHIYELER DÜZÜYORDU. BAHÇELİ MHPEDEN GITMELI. ONUN MHPEDE GEÇEN HER GUNU MHPEYİ ERITIYOR. YAKINDA SEÇMENIDE KALMAYACAK. BILEREK HEPSINI AKPEYE YÖNLENDİRDİ. BENCE MHP IÇİN SINAN OGAN BIÇÎLMİŞ KAFTAN. DURUŞU VE FIKIRLERİYLE MHPEYE BAŞKAN OLACAK BIRI.
 • ADINIZI YAZIN:
  CELAL ADAN!! 14 YILLIK AKP YALAKALIĞININ ORTAYA DÖKÜLMESİYLE, KENDILERINE YAKIŞTIRILAN STEPNE VE KOLTUK DEĞNEĞİ DEYIMLERININ INTIKAMINI AKLI SIRA ÜLKÜCÜLERE AĞIZA ALINMAMASI GEREKEN SÖZLE YÜKLENMİŞ. BENDE HALK-TAN BIR BIREY OLARAK O SÖYLEDİĞİ KÖTÜ SÖZÜ , (KÖTÜ SÖZ SAHIBINE YAKIŞIR ) CÜMLESİYLE KENDISINE IADE EDIYORUM. EH ÜLKÜCÜ CAMIA!!! BAKIN GÖRÜN PARALELIN KIM OLDUĞUNU. OYLARINIZI AKPEYE VERIP BU KÖTÜ GIDISATTANDA SORUMLUSUNUZ. AYNI CHP VE SEÇMENİ GIBI. STEPNE CHP , MHP =AKP IKTIDAR.
 • ELEŞTİREN:
  ŞU IKILI, HEM PARTILERINE , HEMDE TÜRK HALKINA BÜYÜK KÖTÜLÜKLERİ VAR. AKPENIN CAN SIMITLERI DIYORUM. BAHÇELÌ VE KILIÇDAROĞLU DIYORUM. BULUNDUKLARI PARTILERI IDOLOJISINDEN ÇIKARIP AKP ŞUBESİ YAPTILAR. YERSİZ AKP ÇIKIŞLARINLA SEÇMENLERINI BUGÜNE KADAR UYUTTULAR. BU IKISI HEM CHP''EYE HEM MHP''EYE BÜYÜK KÖTÜLÜKLERİ VAR. TEMELLERİNE KONULMUŞ IKI DINAMIT LOKUMU BUNLAR. BADEMLERIN AKP YALAKASI OLDUKLARINI BILIYORUZDA BU IKISININ YALAKALIKLARI BADEMLERIDE GEÇTİ.
 • MEHMET CAN:
  Hey Yalancı haramcı sahtekar insanlar ve ülkeler Hz. Muhamedin Torunu zamanın Hak Habercisi bütün Müslüman diye görünen ama asla müslüman olmayan ülkelere yazılı olarak bildirdiki sizler asla islam değilsiniz sizler hem Ehlibeyte islam Dinine hemde Kurana ihanet ettiniz Zalim olup insanlara zülüm ettiniz insanlığa ihanet ettiniz Kurana göre sizler Kafirsiniz Bela Kapılarını kendinize açtınız Hz. Muhmedin Torununu Süper güç sahibi olan ülkeler dinledi nasihat aldılar ama gerici yobaz ülkeler ????
 • ELEŞTİREN:
  FIGEN HANIM!!! HALKIN OYLARIYLA SEÇILMEYLE HER HALTI YIYEBILIRSINIZ ANLAMINI ÇIKARMAYIN. O SIZE GAZ VEREN AVRUPADA BUNLARI YAPSANIZ. MEDENIYET AVRUPASI, DEMOKRASI BEŞİĞİ DENILEN AVRUPADA, SIZLERI TEK TEK KALORI-FER PETEKLERINDE INFAZ ETMIŞLERDİ. SONRADA CANLARINA KIYDILAR HABERI YAPIP, ÜSTÜNE NESKAFFELERINI HÖPÜRDETMIŞLERDİ. YANI SEN YAT KALK TÜRKIYEDE YAŞADIĞINA DUA ET.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.