Yurt Gazetesi

GİT
Bugünkü Yurt Gazetesi
YORUMLAR

 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?Ahmak olmayanalr o fotoğrafların arka planına bir baksın lütfen: Çöken vatan mı, hendek mi?
 • ELEŞTİREN:
  DEVLET BEY KENDİNİ FASULYE GIBI NIMETTEN SAYMIŞ. BENIMLE YARIŞACAKLAR DEMİŞ. YANLIŞ SÖYLEMİŞ ! BÜTÜN PARTİLERDE GÖRÜLEN VE LIDER DESPOTLUĞU DENILEN KAVRAMA KARŞI YARIŞMALILAR. SEN KIMSIN. ELINDEN PARTİ BAŞKANLIĞI SIFATI ALINIRSA, KOCAMAN BIR SIFIR GERİYE KALIR. SEN VE SENIN GIBILER, DUA ETMELILER, BU SAF YURTAŞKULA KULLUK ETMEYE ALIŞTIRILMIŞ. EN BÜYÜK ETKEN OLARAKTA INANCI SÖMÜRÜLMÜŞTÜR. DUA EDIN UYUYAN DEV UYANMASIN.
  AYUBOĞAN: siyasi partiler kanunu ve seçim kanunu değişmedikçe, bu fasulyelerin nimet muabbeti bitmez. . . koltuk sevdası da. . . millet mi, onlar uyumaya devam. . . arada uyanıyorlar 7 haziran gibi. . ama partiler köfte olunca, naapsın vatandaş. . . 1 kasımda tekrar kış uykusuna yattı garipler. . .
 • ELEŞTİREN:
  SANKİ YARGIÇLAR VE SAVCILAR BAĞIMSIZMIŞ GIBI CHP YINE BOŞ KUYUYA TAŞ ATTI. BEKLIYECEK GÖRECEĞİZ.
  AYM: AYM bazen ilginç çıkışlar-kararlar yapıyor. . . o kadar da değil yani. . .
 • ANTİ AKP:
  BÖYLE ABUK SUBUK PROGRAMLAR İLE SÜREKLİ OLARAK GÜNDEM DEĞİŞTİRİP MİLLETİN ZİHNİNİ BULANDIRIYORSUNUZ YOK SURVİVOR YOK İZDİVAÇ YOK TOP YOK MAÇ KİM KAZANIRSA KAZANSIN KİM EVLENİRSE EVLENSİN SİZE NE SİZ MEMLEKET MESELESİNE BAKIN BU VATAN NASIL KURTULUR NE YAPABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNÜN SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEZ TÜRKİYE NİN KAYBEDECEK ZAMANI KALMADI EFENDİLER. . .
 • SİNASİ:
  elestiren sen öküzün önde gidenisin ne zaman yapilan iyi bir hizmete saygi gösterdin belliki kuyruk acin büyük devletin iyi giden nesi vardida satildi üc bin kisinin yapacagi isi on bin yandasin calistigi demir celik fabrikalarimi sen birak onu bunu bizimle yola cikan baska devletler nerde biz nerdeyiz onun hesabini ver hem yazacaksan adam gibi yaz agzini bozma cevabini aynen almaya hazir ol
 • ELEŞTİREN:
  PKK CAMILERİ KARARGAH GIBI KULLANIP BOMBA IMALINDE KULLANIYOR. ALLAHA ŞÜKÜR BIZIM MUSLUMANLARDAN (SÜSLÜMANLARDAN) SES SEDA YOK. NEREDE O AYAKKABIYLA CAMIYE GIRDILER SÖZLERİ. AMA GEZICI DEDIGINIZ ;TARİHİ TABIATI ÇEVREYI KORUMAK UĞRUNA POLISIN BIBER GAZINDAN AĞIR ETKILENIP CAMILERE SIĞINAN MAZLUMLARI ISLAM DUŞMANI ILAN ETTINIZ. NEREDE O DUYARLI HAVUZ MEDYASI NEREDE O BAŞBAKAN NEREDE O BEZIRGAN KILIKLI ŞEYTANLAR. ŞAKLABANLAR. PKK CAMILERDE HER HALTI YIYOR, SIZ NEREDESINIZ.
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • ELEŞTİREN:
  AVRUPANIN YAN ÇİZDİĞİNE INANMIYORUM. HA BIZIMKILER SÖYLENENLERİ YANLIŞ ANLADI DERSENIZ INANIRIM. AYNI KILIÇDAROĞLU ÖRNEĞINDE OLDUĞU GIBI. AKP VE YÖNETICILERİ KÖTÜ SÖZ VE TEHDITLERI GÖRMEZDEN GEL. MUHALEFET BIR CUMLE KURSUN, ONU EĞİP BÜKEN ISTENEN KALIBA SOKAN YANDAŞ MEDYAYA YAZIKLAR OLSUN DIYORUM. ERDOGAN VE AKP VEKILLERININ KÖTÜ SÖZ, KÜFÜR VE TEHDIT ETMELERİ NORMAL, FAKAT KILIÇDAROĞLU SIYASETİ GEREĞİ PARTİLİ CB YE KARŞI GELDIĞİ ÎÇİN LINÇ GİRİŞÎMİ. ARKADAŞ KILIÇDAROĞLUNU YEDÎRMEYECEĞİZ.
  CAKİL TASİ: elestirilmekten nicin bu kadar rahatsiz oluyorsunuz sahte muslumanlar yalakaciliginda siniri olur diyecem fakat sizler yalakaciligin sinirlarini coktan asmissiniz herseyin bir karsiti vardir geceyle gunduz siyahla beyaz gibi sadaka kulturunu iyi benimsemissiniz kiraldan fazla kiralciliginiza diyecek soz yok yolunuz acik olsun fakat dikkat ayaginiz tasa takilmasin
  VATAN: SEN OLSAN OLSAN PARALELCI VATAN HAINISIN, AVRUPAYA INAN KENDI DEVLETININ YONETICILERINE INANMA EN NAZIK HALIYLE SUZMESIN SEN
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
 • SİNASİ:
  yemisim sizin inkilapini ilkelerinizi asalaklar 90 senede bizimle yola cikan ülkeler nereye varmis biz nereye gelmisiz söyle bir bakin akp mi vardi simdiye kadar akp yapti diye her seye karsi cikan asalaklar heykelci kafalar bir kenara oturunda calismalari seyredin. ha 25 tane sehir hastanesi insaati sürüyormus artik hastalaninca bes yildizli otel konforundaki hastaneye gidersiniz insana verilen önemi anlarsiniz ciktiktan sonrada giriste niye atatürk heykeli yok diye suc duyurusu yaparsiniz
  ELEŞTİREN: TERBİYESİZ DANGALAK. YAPILAN IYI BIR ŞEYE NIYE KARŞI ÇIKILSIN. SÖZDE ERDOĞANI SAVUNMAK İSTİYORSUN AMA CORBALIYORSUN. A BENIM AKLI BURNUNUN UCUNDA OLAN BADEMIM. BIR HÜKÜMETHANGİ PARTIDEN OLURSA OLSUN HALKA HİZMET İÇİN SEÇÎLİR. BUNU ABARTMAYA LUZUM YOK. SALAK CUMHURIYETIN TÜM KAZANIMLARINI YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKILIP YOK PAHASINA SATILMALARINA KARŞI ÇIKIYORUZ. SIZLERINDE SUSMASININ NEDENİ MAKARNA KÖMÜR GIBI YARDIMLARDAN OLUP GEBE OLDUĞUNUZ İÇİN
 • ELEŞTİREN:
  ANAYASA HUKUKÇUSU OLACAK BIRDE. UTANIR INSAN YAHU YAPTIĞI ÖNERİ KENDİ FİKRİ DEĞİL. O ŞAHISIN DIKTE ETTIĞİNİ PAPAĞAN GİBİ TEKRAR EDİYOR. TAM BİR NALINCININ KESERİ.
 • ELEŞTİREN:
  YENİ ANAYASADA BAŞKANLIK ŞARTMIŞ. EMREDERSİN BAŞ ÜSTÙNE. YAHU BENIM VERGIMDEN AYLIK ALIP BENI TEMSİL ETMESİ GEREKİRKEN. SÖYLEDİĞİ AKILLA MANTIKLA BAĞDAŞMAYAN SÖZLER. BEYEFENDİ ÖNCE BİR ANAYASADA ANLAŞALIMDAHA SONRA BAŞKANLIĞI DÜŞÜNÜRÜZ. SİZ MILLETLE DEVAM EDEMEZSİNİZ SİZE OY VEREN TÜRK HALKININ YÜZDE YÌRMİBEŞİYLE DEVAM EDİN EDEBİLİRSENİZ. MILLET DENİRSE YANLIŞ OLUR . BEN NEREDEN SİZİN MILLETINIZ OLUYORUM. ATATÜRKÜ SEVMEYEN BENIM MILLETIM OLAMAZ. BIR KERE BUNDA ANLAŞALIM.
  3456: sen turkiyede yasamiyon belli bol keseden atiyon, bide heykele tapiyon dinsiz asalak, atamizin arkasina saklanip atip tutun bakalim.
 • TÜRK:
  Ulan kendi insanınızın karnını doyuramıyorsunuz, işsizlik çıkmış lere, Ekonomi gelmiş durma noktasına, siz hala neyin kafasını yaşıyorsunuz ey insancıklar. Yok mülteci bereketiymiş te yok ekonomiye katkıları oluyormuş ta fasa fisolar. . . Ulan benim paramı harcıyorsunuz, benim çocoklarımın geleceğini bu neydiği belirsiz mülteci dediğiniz kişilere peşkeş çekiyorsunuz. Hakımı sizlere helal etmiyorum arkadaş. Haram zıkkım olsun. Ahirette ellerim yakanızda olacak inşaallah''u rrahman.
 • ELEŞTİREN:
  AKİT VE YENİ ŞAFAK''A SALDIRI DÜZENLEYENLERE IDDANAME HAZIRLANIYORMUŞ . PEKİ BEĞENİRSİNİZ BEĞENMEZSİNİZTÜRKİYENİN GAZETESİ HÜRRİYETE YAPILAN SALDIRI NE OLACAK. HÜRRİYETE YAPILAN SALDIRI İÇİN NEDEN IDDANAME DÜZENLENMİYOR. AKP HÜKÜMETİNİN YARGISI TARAFSIZ DAVRANMIYOR. AMA IÇERİYE ATILAN SAVCI VE POLISLERİ AKILLARINA GETİRSİNLER.
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • GEZGİN:
  Zaman gazetesini çok nadir okurdum fakat şu düşürüldüğü duruma bakın;Vay be zaman gazetem sen bu hale mi gelecektin. . .
  ADEM: allah cc ben her şeyi görüyorum herşeyi biliyorum buyuruyor yarabbi bizi nefsimize uydurtma şeytanın kuklası etme amin
  GEZEN: SEN GECONLARI SEN PARALELCININ ONDE GIDENISIN, INSAN OKUMADIĞI GAZETEYE HAYIFLANIRMI, BIR TANE PARALELCI GORSEMDE SAHTEKAR OLMASA VEYA ADAM OLSA ALAYINIZ VATAN HAINISINIZ
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ELEŞTİREN:
  CAN DÜNDARIN KITABI CASUSLUKSA, ASKERİ PKK YARDIMLARIYLA SILIVRIYE TIKMAK , TERÖRİSTI TANIK YAPTIĞINIZ. BÜLENT ARINÇA SUIKAST YALANIYLA KOZMIK ODALARA GIRIŞLER KOZMIK BILGILERIN ABDEYE TRANSFERİ BUNLAR YAPILANLAR HANGİ SUÇ KAPSAMINA GIRIYOR. TAMAM CAN DÜNDAR 30 YIL YATSIN. AMA BUNLARI YANI DÜZMECE BELGELERLE YURDU BU HALE GETIRENLERE 300 YIL YETMEZ. BU HÜKÜMET YOKMU BU HÜKÜMET, HEM ITELIYOR , HEMDE BAĞIRIYOR. BUNLARIN YATACAK YERI VARMI BILEMEM. BUNLARDAN NICIN HESAP SORULMUYOR.
  PARALELCÜ KAMÜL: onları paralel yaptı. . . bunlar akpak. . . ha yanlış varsa zamanı gelince onlarda hesap verirler. . . yalnuz iyiki paralel varmış haa, kimi suçlarduk yosam. .
  ...: HUKUMET KADAR BAINA TA DÜSÜN EMİ. .
 • ANTİ AKP:
  MİLLETİ ÇEŞİTLİ MASALLARLA DİZİLERLE SURVİVORLA EVLENME PROGRAMLARIYLA UYUTARAK ŞÖYLE VURDUM BÖYLE VURDUM DİYORSUNUZ NE YAZIKTIR Kİ MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINDAN ŞEHİT CENAZELERİ ART ARDA GELMEKTEDİR TERÖRİST CENAZELERİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ OYSA Kİ ORTADA SADECE VE SADECE BİZİM KENDİ ASKERİMİZ POLİSİMİZ VE SİVİL HALKIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE ORTALIK YERDE GÖRÜNMEMEKTEDİR. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.