Yurt Gazetesi

GİT
Bugünkü Yurt Gazetesi
YORUMLAR

 • GAVUR İZMİRLİ:
  AYLIN HANIM DAHA BAŞINDA YANLIŞ YAPTI. ŞAHIDIN VAR ISPATLI. O GÜN HEP BERABER DURUMU AÇIKLAYACAKTI. HANİ ŞEFFAFTIK?!!! AKPEYLE YATIP KALKMAKTAN ONLARDAN BETER OLDUNUZ. NASILKI KÖRLE YATAN ŞAŞI KALKARSA SİZLERDEÖYLE DURUMDASINIZ. PARTİ BAŞKANIDA TEK ADAMLIK SALTANATIYLA SURATI NE OLDUĞUNU BELLI EDIYOR. CHPENIN YÜZ KARASI. DERSİMLİ KEMAL EFENDİ. !!!!!!!!!!!!!!!!!
  EROL: sen git tek adamlığı rte de gör .
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • EZBERBOZAN:
  SÖZDE KILIÇDAROĞLU AYLIN HANIMA ISMI AÇIKLAMASINI SÖYLEMİŞ. AMA HIÇTE INANDIRICI GELMEDI. KILIÇDAROĞLU IKILIOYNAYIP SEÇMENIN GAZINI ALIYOR KENDINE GÖRE. DAHA DÜN ÌHRACINI İSTEDIGI AYLIN HANIM, SEÇMENIN GÖNLÜNDE TAHT KURMAK ISTIYORSA. NETICELERINE KATLANIP O ISMI AÇIKLAR. AÇIKLANINCA NE OLUR!? BIR KINAMA CEZASIYLA O CHPEYE YAKIŞMAYAN HANIM YINE GÖREVINE DEVAM EDER. AYLIN HANIMDA ALDIĞI IHRAÇ KARARIYLA BAŞBASA KALIRBAŞKANI NEKİ VEKILI NE OLSUN.
 • EROL:
  TAMAM RESMİ İNDİRMEK OLMAMALIYDI . O KADAR ATATÜRK STADININ ADI DEĞİŞTİ, KAÇ KEZ 2 SARHOŞ DEDİ . ÜLEN BİRİNİZİN SESİ ÇIKMADI
 • ARKADAŞ:
  Bu kadin milletvekilini birak partiden ihrac etmeyi. . ben olsam vatandaşliktan silerdim. . ATATÜRKE Saygisi olmayanin ne ANNE, ye ne BABA, ya saygisi olur. . HARAM olsun maaş olarak aldiği her kuruş
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  CHP DE AKP YE BENZEMEYE BAŞLADI DERLERYA '''' KÖRLE YATAN ŞAŞI KALKAR '''' SUÇLUYU DEĞİL İHBAR EDENİ ATIYOR BU DÜŞÜNCEYLE GELECEK SEÇİMDE CHP Yİ ZOR GÖRÜR !!!!!!!!!!!!!!
 • ELEŞTİREN:
  CHPELİ VEKILLER ALDIKLARI PARAYI HAKETMEK ISTIYORSA. CUMHURIYETİ VE PARTIYI KURAN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK''-ÜN RESMINI DUVARDAN INDIREN HANIMI GÖREN ISMINI BILEN HANIMI DIŞLAYIP BOYKOT EDERLER. NE DEMEK YANLIZ KILIÇDAROĞLUNA SÖYLERİM, ONLARI ZATEN KILIÇDAROĞLU GÖREVLENDIRDİ. AMA BURADA KILIÇDAROĞLUDA IKILI OYNUYOR GALIBA. DEDIMYA DIŞLAYIP BOYKOT EDIN.
 • EZBERBOZAN:
  ŞU CHP SÖZCÜSÜ BAYAN SKANDAL RESİM INDIRME OLAYINA SADECE DEDIKODU DIYOR. AMA OLAYIN AYDINLANMASINIDA ISTEMEDIĞİ, YAPTIĞI BAZI AÇIKLAMALARDAN BELLI. SAKIN BU BAYAN , ATATÜRKÜN RESİMİNİ INDIREN BAYAN OLMASIN
  ADİL CEVAZ: Atatürkün partisi deye ortalarda gezerler. . kim ne indirmiş belli değil. . . bari reisin resmini asın tam olsun. . . :) böle muahelef dostlar başına zati. . . :)
 • BİR TÜRK:
  hainler cezalarini bulmali. amerikada avrupada oldugu gibi gizli kalmasi gereken bilgileri ben gazeticiyim diye kimse acikliyamaz.
 • EZBERBOZAN:
  KILIÇDAROĞLU OYUN OYNAMAYI BIRAKSIN. KIM OLDUĞU BILINEN BIR OLAYI ÖTELEMENIN BIR ALEMI YOK.
  ZİHNİ SİNİR: bu işte bir iş var ya neyse. . . kokusu çıkar. . .
 • ANTİ AKP:
  TERÖR BİTECEK HAYALLERİ İLE MEMLEKET BİTTİ TÜKENDİ. . .
  CEVAT KELLE: terör, 3. dünya devletlerini hizaya getirme aracıdır. . hele içerden de desteklenirse 10 numara olur. . emperyallerin doğrudan savaşması risklidir. .
  TÜRK: terör dünyada bitmedi sen uzaylimisin
 • İNNEDİNİİNDELLAHİLİSLAM:
  olum şunu bilin Allah , islam, kuran düşmanlarının sonu ölüm ve cehennemdir .
  EZBERBOZAN: MÜSLÜMANLIK SÌZÌN TEKELINIZE GIRDIYSE VAY ISLAM ALEMININ HALINE.
  KAHRU BELA: bu ara müslamanım diye gezen kellelerde yanacak biliyon demü. .
 • İSLAM:
  benim anlamadığım osmanlı sancağıyla . . . ne alaka. islam düşmanlarına yaptıklarına bakın
  EZBERBOZAN: CEVAP GECIKTIĞI IÇIN KUSURA BAKMA. GÖVDESİNİN ÜSTÜNDE KAFA DIYE KABAK TAŞIYAN!!! O RAHMETLİ OLAN SENDEN FAZLA TÜRK , SENDEN FAZLASIYLA OSMANLI SOYUNDAN GELME. ASIL ISKÄMIN DÜSMANLARI SENIN GIBI KAFASI IÇINDE KUŞ BEYNI BILE OLMAYANLARDIR. AYRICA MEVTA ARKASINDAN KÖTÜ SÖZ SÖYLENMEZ. LALE.
 • EZBERBOZAN:
  CIN ALININ HAVAYOLUYLA UÇMAYIN EFENDİM. BOYKOT EDIN. YAPABILIYORMUSUNUZ. HAYIR YAPAMAZSINIZ. BIZIM PROTES-TO KULTURUNDEN NASIPLANMEMIZ İÇÎN 200 SENE GECMESI LAZIM. BAZEN BIZIM İÇIN BALIK HAFIZALI DIYENLERE KIZAMIYORUM BILIYORMUSUNUZ. ÇÜNKÜ ONLARA HAK VERMEMEK ELDE DEĞİL.
 • ANTİ AKP:
  ADAMLARIN GÖZÜ NEDEN TÜRKİYE DE NEDEN BÖLÜP PARÇALAMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER YERALTI KAYNAKLARI İLE BOĞAZLARI KULLANMAK İÇİN HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF VE MAKSATLARI BELLİDİR ORTALIĞI KARIŞTIRIP TOZ DUMAN ETMEK SURETİYLE BİR ŞEKİLDE KAFALARINA KOYMUŞ OLDUKLARI ŞEYİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAKLARDIR SİYONİZM VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMELERİNİN YEGANE SEBEBİ BUDUR. . .
 • HAKKI:
  TÜRKİYENİN GELDİĞİ, YADA GETİRİLDİĞİ DURUMA BAKARMISINIZ. SANKİ ADAM CEHENNEM ZEBANISI, SANA NE BE ADAM SELANI VERSENE. ALLAHLA ONUN MESELESINI KENDILERİ HALLEDER. AMA SEN ISLAMI ÖĞRETEN OLARAK BÖYLEMİ DAVRANMAN GEREKIRDI. HANI VAAZLARDA ISLAM DINI BARIŞ DINI DIYORSUNUZYA. PEKI O ZAMAN BU ÇELIŞKİYİ AÇIKLA. SEN O SELAYI VERSENDE O TOPRAK ANAYA GERÌ VERILECEK, SELAYI VERMESENDE VERİLECEK.
  KÖTÜLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM: müslüman olmayan adamların zaten camiiden götürülmesine kızıyorum
 • ANTİ AKP:
  AKP PKK IŞİD ŞEYTAN ÜÇGENİ İLAVETEN RANTİYECİ SİYONİSTLERE VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDİP YEMİN İÇMEK SURETİYLE BÜYÜK ORTADOĞU VE BÜYÜK İSRAİL PROJESİNİ HAYATA GEÇİRMEK ADINA ASIL HEDEFLERİ OLAN YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMEDEREK BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA KENDİ HİLAFET DÜZENLERİ İLE HÜKMEDECEKLERDİR HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF AMAÇ VE GAYELERİ YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMETMEK OLACAKTIR. . .
 • HAKKI:
  İZMİRE YILDIRIM MÜJDELER YERİNE. İZMİRE KESİLEN CEZAYLA DEVLET TEŞVIKLERININ NERELERE AKITILDIĞINI KONUŞALIMIZMİR KENDİ YAĞINLA KAVRULMAYA ÇALIŞTI BU GÜNE KADAR. AYRICA YALAN IFTIRALARLA BELEDIYE YIPRATILMAYA CALIŞILDI HALADA ÇALIŞILIYOR. SİZ O GAVUR İZMİR SÖZÜ ÌÇİN ÖZÜR DİLEYECEKSİNİZ. BAŞKA YOLU YOK.
 • ANTİ AKP:
  DÜNYANIN NERESİNDE TÜRBELER ŞEHİRLER İLLER İLÇELER TAŞINIR ÇOK MERAK EDİYORUM AKIL ALIR GİBİ DEĞİL İNSAN DÜŞÜNDÜKÇE AKLINI OYNATASI GELİYOR BUNLARIN KABİNESİNİ KÜÇÜKKEN YA DELİ ÖPMÜŞ YADA BUNLAR KÜÇÜKKEN ATEŞLİ HASTALIK HAVALE GİBİ BİR ŞEY GEÇİRMİŞ GİBİLER AKLI BAŞINDA BİR DÜŞÜNCE YAPISI BÖYLE BİR TUTUM VE DURUMA MÜSAADE ETMEZ İKTİDAR PARTİSİ SAYESİNDE TÜRKİYE NİN DÖRT BİR YANINDA İKAMET EDEN HALKIMIZI PARANOYA ETTİLER ŞİZOFREN ETTİLER KISACASI HASTA ETTİLER KANLI GİRDABIN İÇERİSİNE SOKTULAR. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.