YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE YENİ BÖLÜM ŞAHİN KENDİRCİ İZLE - YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE ŞAHİN KENDİRCİ

21 Aralık 2013 15:09

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. tur devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yarışmacılar bir üst tura çıkabilmek için bütün hünerlerini gösterecekler. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de. Yetenek Sizsiniz Türkiye 21 Aralık Cumartesi FULL izle - Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm izle...

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE YENİ BÖLÜM ŞAHİN KENDİRCİ İZLE - YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE ŞAHİN KENDİRCİ

Acun Medya'nın düzenlediği Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon yeni bölümü bu akşam. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması saklı kalmış birçok yeteneği tanıtmaya devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm her cumartesi ve pazar günleri 20.00'de Star TV'de.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yeni sezonunda Star TV'de. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE Acun Medya tarafından organize ediliyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yeni jüri üyesi Eser Yenenler ile renkli sahnelere konuk oluyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE jürisi Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'den oluşuyor. Bu sezon Sergen Yalçın yerine gelen Eser Yenenler esprileri ile seyircileri güldürerek YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'ye renk katıyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 2. Tur bu akşam 14 Aralık Cumartesi Star TV'de 20.00'den itibaren yayınlanıyor.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de performansların yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların beğenilen yarışması 'YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star TV'de ekrana gelmeye devam ediyor. 

Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE jüri kadrosuna Eser Yenenler  katıldı. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile yetenek avı devam ediyor...

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana  mücadele edecek. 

Birinci turda gösterdikleri performansları ile jüriden evet alan yarışmacılar bu etabı da geçerlerse yarı finale yükselecekler. Evet mi hayır mı? 2.turda  heyecan başlıyor.

Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de heyecan devam ediyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana  mücadele edecek. 

ALP KIRŞAN'IN SUNUMU İLE
Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla "YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE" bu akşam Star'da. 

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYe ilk turunda adından sılça söz ettiren Şahin Kendirci, YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 2. Tur elemelerinde performansı ile salonu inletti. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE seyircilerinin "Bir kere bir kere" sloganları karşısında göz yaşlarına hakim olamadı. Şahin Kendirci, YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yarışmasında seyircilerin %94 evet oyu alarak haftanın rekorunu kırdı! 

ŞAHİN KENDİRCİ YETENEK SİZSİNİZ PERFORMANSI

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE YENİ BÖLÜM (21 ARALIK CUMARTESİ) CANLI İZLE!

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 2. TUR FRAGMAN


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.