YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE ŞAHİN KENDİRCİ İBRAHİM TATLISES'TEN SÖYLEDİ - TIKLA ŞAHİN KENDİRCİ'NİN İBRAHİM TATLISES ŞARKISINI DİNLE

13 Ekim 2013 21:35

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de bu akşam Şahin Kendirci fırtınası esti. Küçük yaşına rağmen söylediği İbrahim Tatlıses şarkısı ile hem salonda bulunanları hem de TV başında Yetenek Sizsiniz Türkiye'yi izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE ŞAHİN KENDİRCİ İBRAHİM TATLISES'TEN SÖYLEDİ - TIKLA ŞAHİN KENDİRCİ'NİN İBRAHİM TATLISES ŞARKISINI DİNLE

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de bu akşam Şahin Kendirci fırtınası esti. Küçük yaşına rağmen söylediği İbrahim Tatlıses şarkısı ile hem salonda bulunanları hem de TV başında Yetenek Sizsiniz Türkiye'yi izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Şahin Kendirci'nin söylediği şarkı sonrası salon coşarken Hülya Avşar başta olmak üzere YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE jürisi Şahin Kendirci'nin performansını büyük bir beğeni ilşe izledi.

İŞTE ŞAHİN KENDİRCİ'NİN O PERFORMANSI

Şahin Kendirci'nin performansı sonrası jüri üyelerinden tam not alan Şahin Kendirci şimdiden YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE sayesinde sanal alemde fenomen olmaya aday.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.