Yetenek Sizsiniz Türkiye Murat Bulut'dan Rihanna "Diamonds" Türkçe Uyarlamasıyla Beğeni Topladı

28 Ekim 2013 11:15

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması her hafta yayınlanan bölümleri ile ilgi toplamaya, sosyal medyada paylaşılmaya devam ediliyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölümde sahne alan Murat Bulut yapmış olduğu şarkı uyarlamaları ile büyük beğeni topladı. Özellikle Murat Bulut'un Rihanna'nın Diamonds şarkısını Türkçe uyarlaması alkış aldı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Murat Bulut'dan Rihanna 'Diamonds' Türkçe Uyarlamasıyla Beğeni Topladı

Ekranların beğenilen yarışması 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star'da ekrana gelmeye devam ediyor. Acun Medya'nın düzenlediği Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon yeni bölümü bu akşam. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yarışması saklı kalmış birçok yeteneği tanıtmaya devam ediyor.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE Acun Medya tarafından organize ediliyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni jüri üyesi Eser Yenenler ile renkli sahnelere konuk oluyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE jürisi ACUN ILICALI, HÜLYA AVŞAR ve ESER YENENLER'den oluşuyor. Bu sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına jüri olarak katılan Eser Yenenler esprileri ile seyircileri güldürerek ayrı bir renk katıyor.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE dün yayınlanan yeni bölümünde çok farklı bir gösteri vardı. Samsun Çarşamba'dan yarışmaya katılan MURAT BULUT, şarkılara yapmış olduğu Türkçe uyarlama ile izleyenleri eğlendirmeyi başardı. Özellikle MURAT BULUT'un Rihanna'nın seslendirdiği Diamonds şarkısı ve klibi için yaptığı uyarlama ve Türkçe'ye çevirmesi izleyenleri hem şaşırttı hem eğlendirdi. MURAT BULUT ile Hülya Avşar arasında geçen diyalog izleyenleri güldürdü. MURAT BULUT'un performansından sonra konuşan Hülya Avşar, MURAT BULUT'un gösteri için öven sözler söyledi ve bir süre bakıştılar. Fakat bir türlü MURAT BULUT'un Teşekkür ederim dememesi üzerine Hülya Avşar "Birşey değil" dedi. Bir iki kere tekrarlaması üzerine MURAT BULUT "Pardon Teşekkür ederim diyecektim dimi" demesi üzerine seyirciler epey bir güldüler. Acun bunun üzerine "Hülya belki de senin bildiğin birşey söylediği için teşekkür etmene gerek yoktu" dedi. MURAT BULUT değişik bir gösteri sonunda 3 "Evet" alarak bir üste çıkmayı başardı.

MURAT BULUT VE TÜRKÇE UYARLAMASI İZLE


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.