Yetenek Sizsiniz Türkiye Son Bölümde İbrahim ve Oğuzhan Yetenek Sizsiniz Türkiye'yi Dağıttılar! Yetenek Sizsiniz Türkiye İzle!

Yetenek Sizsiniz Türkiye programına katılan İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç yaptıkları gösteri ile herkesi kahkahaya boğdu. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölümde salon gülmekten yerlere yattı adeta. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin misafirleri Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak izleyenler neşeli zamanlar yaşattılar.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Son Bölümde İbrahim ve Oğuzhan Yetenek Sizsiniz Türkiye'yi Dağıttılar! Yetenek Sizsiniz Türkiye İzle!
3

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE Acun Medya tarafından organize ediliyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yeni jüri üyesi ESER YENENLER ile renkli sahnelere konuk oluyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE jürisi ACUN ILICALI, HÜLYA AVŞAR ve ESER YENENLER'den oluşuyor. Bu sezon Sergen Yalçın yerine gelen ESER YENENLER esprileri ile seyircileri güldürerek YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'ye renk katıyor. 

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de performansların yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların beğenilen yarışması 'YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star TV'de ekrana gelmeye devam ediyor. 

Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon jüri kadrosuna ESER YENENLER  katıldı. ACUN ILICALI, HÜLYA AVŞAR ve ESER YENENLER ile yetenek avı devam ediyor...

Yetenek Sizsiniz Türkiye dün akşam yayınlanan bölümünde süpriz konukları izleyenlere güzel anlar yaşattılar. Yetenek Sizsiniz Türkiye programına katılan Acun Medya'nın organize ettiği 3 Adam'dan İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç yaptıkları gösteri ile herkesi kahkahaya boğdu. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölümde salon gülmekten yerlere yattı adeta. Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye konuk olarak İbrahim Büyükak ve Oğzuhan Koç sahneden inmediler! Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri üyesi olan 3 Adamdan arkadaşları Eser Yenenler'in her düğme basmasından sonra "Bu da mı olmadı?" diyerek rap olmadı beatbox olmadı popping olmadı ilüzyon gösteri yapan ikiliyi sahneden güvenlik görevlileri uzaklaştırmak zorunda kaldı!Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin misafirleri Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak izleyenler neşeli zamanlar yaşattılar. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına konuk olarak katılan İbrahim ve Oğuzhan yaptıkları gösteri ile gülme krizine soktular izleyenleri. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında İbrahim ve Oğuzhan'ın yaptıkları iki ayrı gösteri videoları aşağıdadır. 

Yetenek Sizsiniz Türkiye" target="_blank">Yetenek Sizsiniz Türkiye İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç 3 Adam Şov!