Yetenek Sizsiniz Türkiye Burhan Baysan Ve Ekibi Balondan Yaptıkları Elbise ile Göz Doldurdular!

17 Kasım 2013 21:35

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile Türkiye her hafta değişik ve gizli kalmış yetenekler ile tanışıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de her daldan bir yetenek veya yetenekler görmek mümkün. İşte o yeteneklerden Burhan Baysan ve arkadaşları balon sanatı ile göz doldurdular.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Burhan Baysan Ve Ekibi Balondan Yaptıkları Elbise ile Göz Doldurdular!

Acun Medya'nın düzenlediği Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon yeni bölümü bu akşam. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması saklı kalmış birçok yeteneği tanıtmaya devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm bu akşam 20.00'da Star TV'de.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE bu akşam Star TV'de. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE Acun Medya tarafından organize ediliyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yeni jüri üyesi ESER YENENLER ile renkli sahnelere konuk oluyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE jürisi ACUN ILICALI, HÜLYA AVŞAR ve ESER YENENLER'den oluşuyor. Bu sezon Sergen Yalçın yerine gelen ESER YENENLER esprileri ile seyircileri güldürerek YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'ye renk katıyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE bu akşam Star TV'de 20.00'dan itibaren yayınlanacak. 

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de performansların yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların beğenilen yarışması 'YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star TV'de ekrana gelmeye devam ediyor. 

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yarışması bu haftaki bölümde sahne alan Burhan Baysan ve ekibi yaptıkları balon figürleri ile yarışmaya renk kattılar. Burhan Baysan ve ekibi üç kişiden oluşuyor ve YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yarışmasına Ankara'dan katılıyorlar. Burhan Baysan balon figür sanatı ile 3 senedir profesyonel olarak uğraştıklarını söyledi. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de balon gösterisiyle izleyicilerden bol alkış olan Burhan Baysan ve ekibi gösterilerinin finalinde yaptıkları balondan elbise ile göz doldurdular. BURHAN BAYSAN ve ekibinin 4,5 saat uğraşarak yaptıkları balon elbise izleyicilerin ve jürinin beğenisini kazandılar. Burhan Baysan ve ekibi YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de üç "evet" oyu alarak bir üst tura çıktılar. 

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE BURHAN BAYSAN VE EKİBİ BALON GÖSTERİSİ 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.