Yetenek Sizsiniz Türkiye Arif Sevimli 2. Tur Performansı

06 Ocak 2014 14:12

Yetenek Sizsiniz Türkiye izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye Arif Sevimli Performansı ...

Yetenek Sizsiniz Türkiye Arif Sevimli 2. Tur Performansı

Acun Medya'nın düzenlediği Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon yeni bölümü bu akşam. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması saklı kalmış birçok yeteneği tanıtmaya devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm her cumartesi ve pazar günleri 20.00'de Star TV'de.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yeni sezonunda Star TV'de. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE Acun Medya tarafından organize ediliyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yeni jüri üyesi Eser Yenenler ile renkli sahnelere konuk oluyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE jürisi Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'den oluşuyor. Bu sezon Sergen Yalçın yerine gelen Eser Yenenler esprileri ile seyircileri güldürerek YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'ye renk katıyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 2. Tur bu akşam 5 Ocak Pazar STAR TV'de yayınlandı. 

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 2. tur performanslarında 5 Ocak Pazar günü sahne alan Arif Sevimli, Arif Hoca ile Arife Tarif Gerekmez programı ile izleyenleri kahkahaya boğdu. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yarışmasında Arif Sevimli yaptığı skeç ile herkesi güldürmeyi başardı. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 2. turunda Arif Sevimli yaptığı gösteri ile Hülya Avşar'ı gülmekten yerlere yatırdı. Arif Sevimli, YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yarışması 2. tur performansı ile seyircilerden %84 oranında olumlu oy alarak çeyrek finale çıkmayı başardı. İşte YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 2. Turunda Arif Sevimli'den komik bir gösteri;

ARİF SEVİMLİ 2. TUR KOMEDİ PERFORMANSI

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de performansların yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların beğenilen yarışması 'YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star TV'de ekrana gelmeye devam ediyor. 

Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE jüri kadrosuna Eser Yenenler  katıldı. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile yetenek avı devam ediyor...

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 34. BÖLÜMDE BİR ÜST TURA ÇIKANLAR

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana  mücadele edecek. 

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de birinci turda gösterdikleri performansları ile jüriden evet alan yarışmacılar bu etabı da geçerlerse yarı finale yükselecekler. Evet mi hayır mı? 2.turda  heyecan başlıyor.

Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de heyecan devam ediyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana  mücadele edecek. 

ALP KIRŞAN'IN SUNUMU İLE
Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla "YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE" bu akşam Star'da. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE STAR TV CANLI izleme linki hemen aşağıda...

YETENEK SİZSİNİZ SON BÖLÜM İZLE

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 2. TUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.