YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 5-6 EKİM SON BÖLÜMLERİ İZLE

07 Ekim 2013 08:13

Ekranların beğenilen yarışması 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star'da ekrana gelmeye devam ediyor. Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon jüri kadrosuna Eser Yenenler katıldı.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 5-6 EKİM SON BÖLÜMLERİ İZLE

Ekranların beğenilen yarışması 'YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star'da ekrana gelmeye devam ediyor. Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon jüri kadrosuna ESER YENENLER katıldı.


YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile yetenek avı devam ediyor... ACUN ILICALI, HÜLYA AVŞAR VE ESER YENENLER'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana  mücadele edecek. 

ALP KIRŞAN'IN NEŞELİ SUNUMU...

Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla "YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE" bu akşam Star'da. 


Yetenek sizsiniz türkye yarışması tüm performansları aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.