Yetenek Sizsiniz İzle - Şahin Kendirci Zoruna Mı Gitti Gardaş Performansı İzle Yetenek Sizsiniz Türkiye

14 Ekim 2013 09:22

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Şahin Kendirci fırtınası esti. Küçük yaşına rağmen söylediği İbrahim Tatlıses şarkısı ile hem salonda bulunanları hem de TV başında Yetenek Sizsiniz Türkiye'yi seyredenleri kendisine hayran bıraktı. Yetenek Sizsiniz Türkiye Şahin Kendirci şarkısı ve Zoruna mı gitti gardaş performansı izle...

Yetenek Sizsiniz İzle - Şahin Kendirci Zoruna Mı Gitti Gardaş Performansı İzle Yetenek Sizsiniz Türkiye

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'de bu akşam Şahin Kendirci fırtınası esti. Küçük yaşına rağmen söylediği İbrahim Tatlıses şarkısı ile hem salonda bulunanları hem de TV başında Yetenek Sizsiniz Türkiye'yi izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Şahin Kendirci'nin söylediği şarkı sonrası salon coşarken Hülya Avşar başta olmak üzere YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE jürisi Şahin Kendirci'nin performansını büyük bir beğeni ilşe izledi.

Şahin Kendirci'nin performansı sonrası jüri üyelerinden tam not alan Şahin Kendirci şimdiden YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE sayesinde sanal alemde fenomen olmaya aday.

İŞTE YETENEK SİZİSİNİZDEKİ ŞAHİN KENDİRCİ'NİN O PERFORMANSI


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.