Yasak 1. Bölüm İzle (11 Nisan) - Yasak 1. Bölümde Düğün Telaşı (Yasak İlk Bölüm ATV'de)

11 Nisan 2014 18:27

Yasak 1. bölümde Celibe'nin evinde düğün telaşı yaşandı. Yasak ilk bölümü haberimizden HD kalitede ve full izleyebilirsiniz. Yasak fragmanı ve özeti de haberimizdedir.

Yasak 1. Bölüm İzle (11 Nisan) - Yasak 1. Bölümde Düğün Telaşı (Yasak İlk Bölüm ATV'de)

ATV'de yeni bir drama dizisi ekrana geldi:Yasak... YASAK bir konağın sakinlerini çevreleyen ilişkiler ağını konu alıyor. YASAK dizisinin konusu, YASAK 1. bölümün özeti ve YASAK dizisinin 1. bölüm fragmanı aşağıda. YASAK 1. bölümü kaçırdınız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonundaki "FULL YASAK İZLE" (yayın saatinden sonra) linkini kullanabilirsiniz. İşte Yasak dizisiyle ilgili detaylar 

YASAK DİZİSİNİN KONUSU: Nazım Bey (Fikret Kuşkan), İstanbul'un önde gelen tüccarlarından biridir. Karısının ölümünden yıllar sonra, kendi zengin çevresinin dışından bir kadına, kendisinden hayli genç ve güzel Calibe'ye (Deniz Çakır) âşık olur, onunla evlenmeye karar verir. Konağın evlilik çağındaki güzel kızı Asude (Ezgi Eyüboğlu), düğüne dair her şeyin kusursuz olması için çabalar, ancak aileye yeni katılacak gelin konusunda şüpheleri vardır. Bu hisleri, konağın komşusu Münevver Hanım (Buket Dereoğlu) da paylaşmaktadır çünkü Münevver Hanım'ın oğlu Ali Fuat (Hakan Yufkacıgil), Nazım Bey'in ortağıdır ve uzun zamandan beri Asude'ye âşıktır. 

YASAK 1. BÖLÜM ÖZETİ: Calibe'nin evinde de düğün telaşı hakimdi. Calibe'nin ailesi, akraba olmadıkları halde çocuklarından ayırmadan büyüttükleri doktor Nejat'ın (Burak Yamantürk) Fransa'dan dönmesini ve düğüne yetişmesini arzu ediyorlardı. Calibe ise bu bekleyişten rahatsızdı... Calibe ve Nejat kimse bilmeden fırtınalı bir aşk yaşamışlar, birbirlerine evlenmek üzere söz vermişlerdi. Calibe, Nejat'ı hayal kırıklığına uğratacağını bile bile zengin bir hayatı tercih etti, o dönmeden evlenmeye karar verdi. Ancak bilmediği bir şey vardı, Nejat, düğüne bir gün kala her şeyden habersiz İstanbul'a doğru yola çıktı. 

FULL YASAK İZLE (1. bölüm full dizi izle) 

YASAK 1. BÖLÜM FRAGMANI:

 


Haberle İlgili Yorumlar


MELEK ALEMDAG: Cok begendim.bu dizi tutar

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.