Yaman'ın Mücadelesi Medcezir 8. Bölümde! Medcezir Full Dizi İzle

08 Kasım 2013 21:33

Medcezir son bölüm bu akşam Star Tv'de... Medcezir 8. bölüm izle, Medcezir dizi izle. Medcezir son bölümde Yaman, Mira'nın mektubunun tesiri ile savaşmaya karar veriyor.

Yaman'ın Mücadelesi Medcezir 8. Bölümde! Medcezir Full Dizi İzle

MEDCEZİR 8. bölüm bu akşam yani 8 Kasım Cuma akşamı Star TV'de yayınlanıyor ve Yaman MEDCEZİR 8. bölümde üstüne atılan çamuru temizlemeye çalışacak. Medcezir dizisinin yeni bölümünde olacakları merak ediyorsanız haberimizde paylaştığımız MEDCEZİR 8. bölüm 1. ve 2. fragmanlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca Medcezir dizisinin yeni bölümü internetten izlemek isteyenler için de Mdecezir full ve canlı dizi izleme bağlantılarını da paylaştık.


MEDCEZİR 8. BÖLÜM ÖZETİ

MEDCEZİR 8. bölümde Mira mektubuyla, Yaman'ın kalbine dokunur ve onu etkiler. Artık Yaman kendisine atılan iftirayı Mira için de temizlemek zorundadır ancak karşısında sadece Orkun yoktur. Mithat, oğlunun itibarını korumak için güçlü bir ortaklık kurar. Diğer yandan Selim adaletin yerini bulması ve Yaman'ın eve geri dönmesi için çalışmaya başlar. 

Orkun'un Mira'ya evlenme teklif etmesi, Beylice ailesinin gündemini kısa süreliğine değiştirir. Sude ve Faruk kızlarının geleceği konusunda ilk kez aynı taraftadır. Mira ise hayatındaki keskin bir dönemeçlerden birindedir. Orkun'a vereceği cevap bütün hayatını değiştirecektir.  Mira aklındaki sorularla İstanbul'a döner. Aynı gün Yaman'ın sınava girdiğini öğrenir. Sınav çıkışında Yaman'ı bir sürpriz beklemektedir.


MEDCEZİR yeni bölümde Asım Şekip Kaya'nın Orkun'u kurtarmak için yaptığı plan, Yaman'a önemli bir karar aldırır. Artık kalesini terk ederek düşmanlarını sevindirmeyecektir. Mira'nın dönüşü şerefine düzenlenen partide bütün maskeler düşecektir.

Medcezir Canlı İzle (8. Bölüm Canlı Dizi İzle, Star TV Saat 20.00)

Medcezir Full İzle (8. Bölüm Full Dizi İzle - Yayın Saatinden Sonra)

MEDCEZİR FRAGMAN (8. Bölüm – 1):


MEDCEZİR FRAGMAN (8. Bölüm – 2):


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.