Yalan Dünya son yeni 57. bölüm Full İzle - Yeni Sezon 57. Bölümün Tamamını İzlemek için Tıkla (27 Eylül Cuma, Kanal D)

29 Eylül 2013 09:26

Yalan Dünya yeni sezonu 27 Eylül cuma akşamı Kanal D'de açtı. Yalan Dünya dizisi yeni sezonda Hümeyra ve Rutkay Aziz'in katılımı ile seyircilerin karşısına çıkıyor. İşte Yalan Dünya yeni sezon 57. bölüm fragmanları ve Yalan Dünya yeni bölüm full dizi izleme bağlantısı...

Yalan Dünya son yeni 57. bölüm Full İzle - Yeni Sezon 57. Bölümün Tamamını İzlemek için Tıkla (27 Eylül Cuma, Kanal D)

YALAN DÜNYA dizisi yeni sezona yeni bölümleri ile Kanal D'de 27 Eylül Cuma akşamı başladı. Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı Yalan Dünya dizisine yeni sezonda oyuncular Hümeyra ve Rutkay Aziz de katılıyor. Zenginleşen kadrosu ile bu sezon da iddialı olan YALAN DÜNYA dizisinin yeni sezon ilk bölümü olan 57. bölümde yaz tatili bitmiştir. Kocabaşlar, Antakya'dan; Denizler, Çeşme'den eve dönerler. Düğünden kaçtığı için abisi tarafından yaz boyunca Büyükada'ya gönderilen Nurhayat, gelir gelmez Emir'le buluşur. İkili, herkesten gizleyerek aşklarını yürütmeye çalışırlar. Aslında Deniz ve Rıza'nın da Nurhayatlardan farkı yoktur. Kocabaşlar'dan sır gibi sakladıkları ilişkileri aynen devam etmektedir.

YALAN DÜNYA yeni bölümde Zerrin bunalım geçirmektedir. Tam 17 bin TL'lik kredi kartı borcu nedeniyle evine haciz gelir. Hamile olan Gülistan ve ailesini, ilk karşılamaya ise Vasfiye Teyze gelir. Yandaki komşulardan aldığı anahtarla onları kendi evlerinde beklemektedir. Bu ilk karşılama şokunu atlatan Kocabaşlar'ı esasında daha büyük bir sürpriz beklemektedir. Deniz'in anne ve babası İzmir'den, onlarda kalmaya gelir. Çiğdem ve Timur Alsancak çifti, gelir gelmez yan komşuları ile tanışmakta gecikmezler. İki tarafın da çok farklı kültürden geldikleri ve büyük sürtüşmelerin yaşanacağı daha ilk dakikadan belli olur. Bu durum Deniz ile Rıza'yı daha da strese sokar. Gülistan ise sürekli aşererek Selahattin'i canından bezdirir. Gülistan'ın hamile olduğunu saklamaya çalışan Selahattin, hem Gülistan'ın isteklerine hem de Tülay'ı görmeye çalışırken helak olur. Sette ise Zahter krizi vardır. Tatilde, Açılay'ın diziden ayrıldığını unutan Tufan, senaryoda Zahter'e rol yazdırmıştır. Şimdi Zahter'i kimin oynayacağı belli değildir. Gizli gizli görüşen Nurhayat ve Emir, evin boş olacağını zannederek plan yaparlar. Ancak aynı gece Rıza ve Deniz'in evde randevusu vardır. Üstelik işler dördü için de beklediklerinin aksine gelişir. Kocabaşlar'ın  teras terliklerini Çiğdem'in tek tek aşağı atması işlerin daha da karışmasına neden olur.

Yalan Dünya dizisinin yeni bölümü olan 57. bölümü için paylaşılan fragmanları aşağıdan izleyebilir ayrıca "Yalan Dünya İzle" bağlantısı yeni bölümü yayın saatinde internetten izleyebilirsiniz.

Yalan Dünya İzle (Yeni Sezon 57. Bölüm Full İzle, 27 Ağustos Cuma)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.