Yalan Dünya dizisi bu akşam Kanal D'de. Yalan Dünyada Bayram Zamanı - Yalan Dünya Yeni Bölüm Canlı İzle (11 Ekim Cuma, Kanal D) Kanal D canlı izle.

11 Ekim 2013 17:11

Kanal D'nin güldüren dizisi Yalan dünya tekrar ekranlarda.Yalan Dünya bu akşam 59.bölümü ile Kanal D ekranlarında. Yalan Dünya dizisinin yeni bölümü kurban bayramında geçiyor. Yalan Dünya 59. bölüm bu akşam Kanal D'de yayınlanıyor. İşte Yalan Dünya yeni bölümden ipuçları ve canlı dizi izleme video bağlantısı...

Yalan Dünya dizisi bu akşam Kanal D'de. Yalan Dünyada Bayram Zamanı - Yalan Dünya Yeni Bölüm Canlı İzle (11 Ekim Cuma, Kanal D) Kanal D canlı izle.

YALAN DÜNYA dizisinde bu hafta dizinin komik ve eğlenceli karakterlerini Kurban bayramı zamanında görüyoruz. YALAN DÜNYA 59. bölümde Şehmuz, bayram harçlığı olarak Bora'ya yanlışlıkla 20 lira yerine 200 lira verince Kocabaşlar ile Alsancaklar arasında bahşiş krizi çıkıyor. Deniz ve Rıza, Kurban Bayramı'nı fırsat bilip ailelerinin arasını düzeltmeye çalışırlar. Çiğdem Hanım tarafından deniz börülcesi yerine, arka bahçelerinden koparılan çimenleri yiyen Kocabaşlar, yumuşamaya niyetli değildir. Fakat, 6 aylık kirayı peşin ödediklerinin belgesini almak için Şehmuz'a giden Bora, onunla bayramlaşmak zorunda kalır. Şehmuz da adettendir diye bayram harçlığı verir. Ancak 20 TL yerine yanlışla 200 TL verince iki aile arasında bu sefer de bayram harçlığı krizi çıkar. Bakmadan verdiği 200 TL Şehmuz'un içine otururken, Alsancaklar da altta kalmamak için ne yapacaklarını düşünürler.

Yalan Dünya yeni bölümde Nurhayat ile Emir'in keyfini ise Zeynel kaçırır. Emir'in reçel sürülmüş yanağını yalayan Zeynel, alerjik reaksiyona sebep olur. Emir'in yanağını sivilce basar. Tedavisi için Zeynel'i hastaneye gitmeye ikna etmeye çalışırlar. Zeynel, bayramı birlikte geçirme koşulu ile doktora gitmeyi kabul eder. Gülistan'ın kontrolünde bebeğin cinsiyeti henüz belli olmaz ancak evdekiler iddiaya girerler. Vasfiye kız, Selahattin ise erkek diye 5 Bin TL'sine iddiaya tutuşurlar. 

Bu arada Çağatay, Eylem ve Tülay, bayramın yalnızlarıdır. Üçlü, bir araya gelerek kendi alternatif bayramlarını kutlamaya karar verirler. Borcunu ödeyemediği için Zerrin'in suları kesiktir. Tülay'dan başlayarak kapı kapı dolaşarak, banyo yapacak yer arayan Zerrin, Bünyamin'in ailesine bayramda el öpmeye gidecektir. Ancak bir türlü yıkanamayan Zerrin, sonunda Bünyamin'i kafalayarak SPA'ya gider. Fakat Zerrin'in şansı orada da yaver gitmez. Çiğdem ise Kocabaşlar'a yine beklenmedik bir jest ile karşılık verirken, Deniz ile Rıza hiç beklemedikleri bir son dakika sürprizi ile karşı karşıya kalır.

Gülse Birsel'in yazdığı ve oynadığı Yalan Dünya dizisini internetten izlemek isterneniz aşağıda paylaştığımız Yalan Dünya canlı dizi izleme bağlantısından faydalanabilirsiniz.  

 YALAN DÜNYA İZLE (Yalan Dünya 59. Bölüm Canlı İzle, Star TV Saat 20:00)Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.