Dizi İzle Yalan Dünya 74. Bölüm İzle - Yalan Dünya Son Bölüm Full Video

21 Şubat 2014 17:24

Yalan Dünya 74. bölümde Alsancaklar'ın başı grip salgını ile büyük derde girdi. Yalan Dünya son bölümde Kocabaşlar'a ise kötü bir sürpriz var! Yalan Dünya 74. bölüm full izleme bağlantıları haberimizdedir. Yalan Dünya izle.

Dizi İzle Yalan Dünya 74. Bölüm İzle - Yalan Dünya Son Bölüm Full Video

Kanal D ekranlarının kahkahalar eşiliğinde izlenen dizilerinden Yalan Dünya 74. bölümü ile 21 Şubat'ta ekranlara geldi. Yalan Dünya son bölümü ile izleyen herkese her zaman olduğu gibi yine keyifli anlar yaşattı. Yalan Dünya 74. bölüme Rıza ile Deniz arasında kıskançlık krizi baş gösterdi. Deniz'in Rıza'dan şüphelenmesi son buldu mu?  Yalan Dünya son bölümünde Alsancak ailesinin başı hastalıkla derde girdi ama Servet Hanım duruma hemen müdahale etti. Kocabaşlar'ı ise Yalan Dünya 74. bölümde hırsızlık şoku yaşadı. Bu olayı kontrol altına almak için oluşturulan denetim sistemi ise Selahattin'in işine gelmedi. Yalan Dünya 74. bölümde Selahattin bu durumun üstesinden gelmek için nasıl bir yöntem geliştirdi? Yalan Dünya 74. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için "YALAN DÜNYA 74. BÖLÜM FULL İZLE" bağlantısından faydalanarak diziyi izleyebilirsiniz.. Bunların yanı sıra Yalan Dünya 74. bölüm fragmanı ve Yalan Dünya 74. bölüm özetine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

YALAN DÜNYA 74. BÖLÜM ÖZETİ:

YALAN DÜNYA 74. bölümde Rıza’nın başka biriyle görüştüğünü düşünen Deniz, harekete geçti ve ikili arasında kıskançlık krizi yaşandı. Dizinin son bölümünde Alsancak ailesi gribe yakalandı. Evdeki herkese bulaşan hastalık hepsini yatağa düşürdü. Komşuları ve aynı zamanda dünürleri olan Alsancaklar’ı bu halde gören Şehmuz Bey, yardımcı olmak için devreye Servet Hanım’ı soktu. Yalan Dünya 74. bölümde kontrolü ele alan Servet Hanım, çorbalar ve şifalı çaylarla ünlü hemşire Florence Nightingale gibi hepsini tedavi etti. Hasta olduğu için Rıza ile görüşemeyen Deniz’in içine de kurt düştü. Yüzük taktıklarından beri, Rıza dışarıda fazla vakit geçiriyordu. Üstelik kimlerle nereye gittiği de şüpheliydi. Yalan Dünya son bölümde Kocabaşlar’ın dükkanına hırsız girmesi Şehmuz’u atağa geçirdi. Bora ile kafa kafaya verip olayı mahalleye gönüllü bekçi bulmakta çözdüler. Herkes birer gece nöbet tuttu. İlk gönüllü Reis oldu. Mahalleye giren çıkan listelendiği gibi, geliş gidişlerin nedenleri ile rapora eklendi. Yalan Dünya son bölümde bu durum Tülay’a gece gizlice kaçma planları yapan Selahattin’i çok zor duruma düşürdü.

Zerrin ve Bünyamin ise araba kazası yaptılar. Yalan Dünya 74. bölümde Zerrin'in ayağı alçıya alındı. Alkollü iken kaza yapan Bünyamin ise bu durumu hiç üstlenmedi. Ailesi Zerrin’i beğendi diye tepki duymaya ve ondan hatta hoşlanmamaya başladı. Bununla kalmadı, Zerrin’i terk etti. Bir yanda aşk bir yanda ayağını acısı pavyona gidemeyen Zerrin zor durumda kaldı. Tülay da ona Bünyamin’e tazminat davası açmasını önerdi. Yalan Dünya 74. bölümde avukat ile görüşen Zerrin’in bu davayı kazanmasının ancak tek yolu vardı. O da mesleğini deşifre etmekti. Bünyamin ile son kez görüşen Zerrin, kendisine dönmeyeceğini anlayınca davayı açmaya karar verdi. Servet sayesinde yan daireye sık sık ziyarete gelen Vasfiye, kafayı Timur ile iyice bozdu. İyileşmesine yardım etme numarası ile Timur’la tek taraflı flörte başladı. Yalan Dünya 74. bölümde Orçun ve Emir, kız arkadaşlarına kendilerini beğendirmek adına lazerli epilasyona başladılar. Ancak ne kadar acı verdiğini hiç hesaba katmamışlardı. Çağatay ise Deniz’e Rıza’yı sarışın bir kadınla bir AVM’ye girerken gördüğünü söylemesi Deniz’i harekete geçirdi. İkili arasında kıskançlık krizi baş gösterdi.

YALAN DÜNYA 74. BÖLÜM FULL İZLE

YALAN DÜNYA 74. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.