Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş: "Yeni Emniyet Müdürlüğü Binası İçin Çalışıyoruz"

Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, emniyet hizmet binasının yetersiz olduğunu, yeni emniyet müdürlüğü binası için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, emniyet hizmet binasının yetersiz olduğunu, yeni emniyet müdürlüğü binası için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Şammaz Demirtaş, AK Parti İl Merkezi'ni ziyaret etti. Emniyet Müdürü Demirtaş, mevcut binanın ihtiyaçları karşılamadığını, İzmir - Ankara karayolu üzerindeki bir alana yeni hizmet binası inşa edeceklerini, 2012 yılı içinde binanın temelini atmayı planladıklarını belirtti.

SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN, BÖLGE BÖLGE OY DAĞILIMI

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Uşak İl Müdürlüğü'nün eski binasına Cumhuriyet Polis Merkezi ile bazı emniyet birimlerini taşımak istediklerini, bununla ilgili de çalışma yürüttüklerini anlatan Demirtaş, şunları söyledi:

7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ ÖNCESİ TÜM GELİŞMELER

"Kentteki binalarımız yetersiz. Yeni emniyet müdürlüğü binası için çalışıyoruz. SGK'nın taşındığı binanın müdürlüğümüze tahsisi için proje başlattık. Ayrıca bir sosyal tesis yapmak istiyoruz. Bununla ilgili kentimizdeki siyasiler, sivil toplum örgütleri ve iş adamlarından destek istiyoruz. Amacımız daha iyi binalarda halkımıza hizmet etmek."

SEÇİM SİMÜLASYONU İÇİN TIKLAYIN

Ziyarette kentin sorunlarıyla ilgili Emniyet Müdürü Demirtaş'a bilgi veren AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Gün, sorunların çözümü noktasında ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

- UŞAK

AK PARTİ Adayları CHP Adayları MHP Adayları HDP Adayları