Turkcell Süper Lig Maç Programı Açıklandı

Turkcell Süper Lig'de 10, 11, 12 ve 13. Hafta Maçlarının Programı Belli Oldu.

Turkcell Süper Lig Maç Programı Açıklandı


Turkcell Süper Lig'de 10, 11, 12 ve 13. hafta maçlarının programı belli oldu.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, program şöyle:

/*

10. Hafta:

20 Ekim Cuma

20.30 Sivasspor-Vestel Manisaspor (4 Eylül)

20,30 Gençlerbirliği-Trabzonspor ( Ankara 19 Mayıs)

21 Ekim Cumartesi

15.00 Bursaspor-Ankaraspor (Bursa Atatürk)

15.00 Sakaryaspor-Denizlispor (Adapazarı Atatürk)

20.30 Kayseri Erciyesspor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

22 Ekim Pazar

15.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Rize Atatürk)

15.00 Antalyaspor-Gaziantepspor (Antalya Atatürk)

15.00 Ankaragücü-Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)

20.30 Fenerbahçe-Kayserispor (FB Şükrü Saracoğlu)



11. Hafta:

28 Ekim Cumartesi

14.30 Denizlispor-Antalyaspor (Denizli Atatürk)

19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Ali Sami Yen)

29 Ekim Pazar

14.30 Konyaspor-Ankaraspor (Konya Atatürk)

14.30 Gaziantepspor-Sivasspor (Kamil Ocak)

14.30 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.30 Ankaragücü-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Beşiktaş-Sakaryaspor (BJK İnönü)

19.00 Vestel Manisaspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

30 Ekim Pazartesi

20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker)



12. Hafta:

3 Kasım Cuma

20.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (FB Şükrü Saracoğlu)

4 Kasım Cumartesi

14.00 Ankaraspor-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)

14.00 Sivasspor-Denizlispor (4 Eylül)

19.00 Sakaryaspor-Trabzonspor (Adapazarı Atatürk)

5 Kasım Pazar

14.00 Gençlerbirliği-Ankaragücü (Ankara 19 Mayıs)

14.00 Bursaspor-Vestel Manisaspor (Bursa Atatürk)

14.00 Kayseri Erciyesspor-Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

16.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Rize Atatürk)

19.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya Atatürk)



13. Hafta:

10 Kasım Cuma

20.00 Denizlispor-Fenerbahçe (Denizli Atatürk)

11 Kasım Cumartesi

19.00 Beşiktaş-Sivasspor (BJK İnönü)

12 Kasım Pazar

14.00 Vestel Manisaspor-Ankaraspor (Manisa 19 Mayıs)

14.00 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)

14.00 Konyaspor-Kayserispor (Konya Atatürk)

14.00 Kayseri Erciyesspor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.00 Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Trabzonspor-Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Galatasaray-Sakaryaspor (Ali Sami Yen)

*/


sponsored ads
sponsored ads
sponsored ads