TJK At Yarışı Sonuçları – 6 Ekim Pazar Yarış Sonuçları (İstanbul ve Adana Hipodromları)

05 Ekim 2013 13:30

TJK At yarışlarında heyecan devam sürüyor! 6 Ekim Cuma Tarihli İstanbul Hipodromu 81. yarış günü ve Adana Hipodromu 37. yarış günü sonuçlarını TJK verileri ile öğrenmek için tıkla!

TJK At Yarışı Sonuçları – 6 Ekim Pazar Yarış Sonuçları (İstanbul ve Adana Hipodromları)

TJK 6 Ekim Pazar AT YARIŞLARI koşuldu. İstanbul ve Adana hipodromlarında gerçekleştirilen koşulara ilgi yoğun oldu. İstanbul Hipodromunda 81. yarış gününde gerçekleştirilen at yarışlarında 1. koşunun galibi Özgülen, ikinci koşunun Lavanta, üçüncü koşunun Moon Rain, dördüncü koşunun Lady Kentucky, beşinci koşunun Benelux, altıncı koşunun Mercanlı, yedinci koşunun Burjuva, sekizinci koşunun da Demre isimli at oldu. İstanbul Hipodromunda yarış sırasında çim biraz yumuşak 3,4; kum normal; hava 15 derece, parçalı bulutlu ve nem oranı da %47 idi. 

TJK Adana Hipodromunda gerçekleştirilen 37. gün yarışlarında ise 1. koşunun galibi Sabato, 2. koşunun Camelot, 3. koşunun Fatoşcan, 4. koşunun Zatışahane, 5. koşunun Kurtarbaba, 6. koşunun Kartacalı, 7. koşunun Pastacı oldu. Adan Hipodromunda yarış esnasında çim 0; kum normal; hava 22 derece az bulutlu ve nem oranı da %16 idi.

6 Ekim at yarışı sonuçlarının devamını ve detaylarını şu bağlantıdan öğrenebilirsiniz: TJK AT YARIŞI SONUÇLARI için Tıkla! 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.