Tıkla Şefkat Tepe Dizisini İnternetten Canlı İzle - Şefkat Tepe 121. Yeni Bölüm Bu Akşam Samanyolu TV'de (12 Ekim Cumartesi, Samanyolu TV)

12 Ekim 2013 16:40

Serdar Komutan ve askerlerinin hikâyesi yeni sezonda 121. bölüm ile devam ediyor. Şefkat Tepe yeni bölüm 12 Ekim Cumartesi yani bu akşam Samanyolu TV'de ekrana geliyor. İşte Şefkat Tepe 121. bölüm fragmanı ve Şefkat Tepe canlı dizi izleme bağlantısı…

Tıkla Şefkat Tepe Dizisini İnternetten Canlı İzle  - Şefkat Tepe 121. Yeni Bölüm Bu Akşam Samanyolu TV'de (12 Ekim Cumartesi, Samanyolu TV)

ŞEFKAT TEPE 121. bölüm yarın Samanyolu TV'de 20:30'da ekrana gelecek. Şefkat Tepe yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorsanız 121. bölüm fragmanını izleyerek yeni bölüme dair ipuçları alabilirsiniz. ŞEFKAT TEPE dizisinin 121. bölümünde ölümün nefesi Şahin'in ensesinde. Ayağına bomba bağlı olan Şahin kurtulabilecek mi? Bu arada Şefkat Tepe yeni bölümde uzun bir aradan sonra Kordon Cemil yeniden sahne alıyor. Celil Rojova bölgesinde farklı yerlere döşediği bombalarla Savama ajanlarını bölgeden uzaklaştırmak için zorlamaya çalışıyor. Ancak Celil ve eşi Zeynep tutsak düşüyorlar. Celil örgütün elinde işkence görüyor. Örgüt Celil'i konuşturabilecek mi? Serdar Komutan Celil'i kurtarabilecek mi?

Serdar Komutan ile askerlerinin terör ile olan mücadelesini anlatmaya devam eden ŞEFKAT TEPE dizisinin yeni bölümünde yine seyircileri, heyecanlı sahneler bekliyor. ŞEFKAT TEPE dizisinin 121. bölümü 12 Ekim Cumartesi günü Samanyolu TV ekranında takipçileri ile buluşacak. Tüm bu soruların cevabı ve dahası Serdar Komutan ile askerlerinin terör ile olan mücadelesini anlatmaya devam eden ŞEFKAT TEPE'nin yeni bölümünde…

ŞEFKAT TEPE 121. yeni bölümü dizinin yayın saatinde aşağıdaki bağlantıya tıklayarak canlı olarak internetten izleyebilirsiniz.

Şefkat Tepe İzle - Şefkat Tepe 121. Bölüm, 12 Ekim Cumartesi Samanyolu TV Saat 20:30


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.