SUSURLUKTAN

19 Aralık 2014 Cuma Saat: 05:58
Tatvan'da Işid Saldırılarını Kınandı

Tatvan'da Işid Saldırılarını Kınandı

Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) ile Halkların Demokratik Partisi (HDP) Bitlis il örgütleri tarafından IŞİD’in yaptığı vahşetler Tatvan ilçesinde düzenlenen yürüyüş ve basın açıklamasıyla kınandı.

Şamil Tayyar: Medya, Ergenekon'a İdeolojik Yaklaşıyor

Şamil Tayyar: Medya, Ergenekon'a İdeolojik Yaklaşıyor

Star Gazetesi Ankara Temsilcisi Şamil Tayyar ile Ergenekon Soruşturması Medyanın Ergenekon Davasına İdeolojik Yaklaştığını Söyledi. Medyanın Ergenekon Davasında Demokrasi Sınavından Kaldığını Vurgulayan Tayyar, "Sınavı Geçtiğini Söyleyemeyiz. Hiçbir Zaman En Azından Medya Bu Konuda Bir Taraf Haline, Çok Sesli Hale Geldi." Dedi.

ESP'li gruptan Ergenekon protestosu

Ezilenlerin Sosyalist Platformu'na (ESP) üye bir grup, Ergenekon Operasyonu sonrası ortaya çıkan ilişkiler ile operasyon kapsamında gözaltına alınanları protesto etti. Taksim Meydanı'nda toplanan grup, basın açıklaması yaparak olaysız dağıldı.

Ödp Genel Başkanı Uras: "Devrimci Siyaset Özeleştiri Yapmalı"

Ödp 4.olağanüstü Kongre ve Konferası'nda Yeniden Genel Başkan Seçilen Ödp İstanbul Milletvekili Ufuk Uras, 22 Temmuz Seçimlerinin Ardından Devrimci Siyasetin Özeleştiri Yapması Gerektiğini Söyledi. Uras, Sola Güçbirliği Çağrısında Bulundu.