Survivor 2014 Yeni Bölüm İzle - Survivor 12. Bölüm Fragmanı İzle - Star TV Canlı İzle (29.03.2014)

27 Mart 2014 10:24

Survivor 12. bölümü ile bu akşam saat 20.00'de Star TV'de. Nefesleri kesen Survivor yarışmasında Gönüllüler kazanmak zorunda. Amansız bir mücadele sergilenen Survivor adasında neler oluyor?

Survivor 2014 Yeni Bölüm İzle  - Survivor 12. Bölüm Fragmanı İzle - Star TV Canlı İzle (29.03.2014)

Survivor 12. bölümü ile bu cumartesi saat 20.00'de Star TV'de. Nefesleri kesen Survivor yarışmasında Gönüllüler kazanmak zorunda. Amansız bir mücadele sergilenen Survivor adasında neler oluyor? Survivor adasında her hafta bir kişi veda ediyor. Yarışmacılar Survivor'da hem takımları için yarışıyorlar, hem de kendi takımlarındaki adaylar ile yarışıyorlar. Survivor 2014 Dominik Cumhuriyeti'nde yapılıyor. Survivor 12. Bölümü ile yine nefesleri kesecek. Survivor yeni bölümü Cumartesi günü ekranlara gelecek. Survivor 12. Bölüm tanıtım videosu hemen aşağıda... 

SURVIVOR 12. BÖLÜM 30 MART CUMARTESİ STAR TV CANLI İZLE

SURVIVOR ADASINDA GEÇEN HAFTA YAŞANANLAR

SURVIVOR YENİ BÖLÜM TANITIM 12. BÖLÜM 

Adaya kim veda edecek?   
Yedinci sezonuna çok daha güçlü başlayan SURVİVOR, eleme günüyle ekranda. Yeni sezon yedinci bölümü ile ekrana gelecek programda bu akşam bir yarışmacı SURVİVOR adasına veda edecek. Daha ilk gününden itibaren büyük çekişmeye sahne olan SURVİVOR adasında  heyecanlı bir bekleyiş var...
Heyecan, adrenalin, gerilim, öfke, açlık, arkadaşlık, yardımlaşma, güç, denge, yüzme, koşu ve güç mücadelesi... Tüm bunları aynı programda bulabilirsiniz. Dominik Cumhuriyeti'nde devam eden televizyon tarihinin en zorlu yarışması SURVİVOR,  yine çok konuşulacak bir bölümle daha ekrana gelecek.  
SURVİVOR Adasından bu hafta kim ayrılacak?
Bu akşamki SURVİVOR yarışmasında kıran kırana geçecek ödül ve dokunulmazlık oyunlarının yanı sıra, bir de vedaya sahne olacak. Bu akşam SURVİVOR adasında mücadele eden yarışmacılarından birinin ateşi sönecek ve yarışma dışı kalacak. İzleyici oylarıyla belli olacak bu isim kim olacak? Yarışmacılar kadar izleyicilerin de büyük bir merakla beklediği bu an bütün heyecanıyla ekrana gelecek. İlk hafta sonunda SMS oylaması ile izleyicilerin favorisi seçilen isim de açıklanacak. 
Yarışmacılar: 
Ünlüler takımı; Tolga Karel (Oyuncu), Gökhan Keser (Oyuncu, şarkıcı), Ahmet Dursun (Futbolcu), İsmail Baki Tuncer (Komedyen),Duygu Bal (Voleybolcu), Merve Aydın (Milli atlet), Serenay Aktaş (Oyuncu), Eda Özerkan (Oyuncu), Akın Saatçi.
Gönüllüler takımı: Mert Palavaroğlu, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ertunga Gemuhluoğlu, Berna Sibel Deniz Canbeldek, Sahra Esra Işık, Müge Uzel, Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı.
Survivor, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi akşamı 20.00'de yeni bölümleriyle Star'da...
 

SURVIVOR CANLI İZLE STAR TV 30 MART CUMARTESİ 

SURVİVOR geçen haftada Tolga bağımsızlığını ilan etti! Adaya veda eden ikinci isim Eda Özerkan oldu!  

SURVİVOR Adasında bugün neler yaşacak? Ödül oyunun sahibi hangi takım olacak?
Ekranların büyük beğeniyle izlenilen SURVİVOR yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler'de tartışmalar çok erken başladı. Geçen hafta yapılan SMS oylaması sonucu adadan elenen isim ünlüler  takımından Eda Özerkan  oldu. 
Ünlüler kaybetti, Eda veda etti! 
SURVİVOR'da haftanın kaybeden takımı "Ünlüler", önceki gece ada konseyi oylamasında elenmesini istenen isim olarak Aşkı Memnu, Firar gibi çok izlenen dizilerden tanıdığımız ünlü oyuncu Eda Özerkan'ı seçmişti. SMS oylamasında ise izleyiciler favori olarak Tolga Karel'i seçti. Birinci seçilen Tolga Karel, ikinci elenecek isim olarak gün içinde sorunlar yaşadığı Akın Saatçi'yi belirledi. SMS oylamasında Akın Saatçi'den daha az oy alan Eda Özerkan SURVİVOR adasına veda eden ikinci isim oldu.

 

SURVIVOR'DA GEÇEN HAFTA...

Ekrem ilk elenen oldu! Televizyon tarihinin en zorlu yarışması SURVİVOR,  Dominik Cumhuriyeti'nde devam ediyor. 
Ekranların büyük beğeniyle izlenilen yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler'de tartışmalar çok erken başladı. Geçen hafta yapılan SMS oylaması sonucu adadan ilk elenen Gönüllüler takımından Ekrem oldu. 
Ekrem'in vedası Gönüllülerde dengeleri ve  tartışmaları başka bir boyuta taşıdı. 
 
Ünlüler  takımında ise  Tolga Karel'e karşı oluşan olumsuz tavırlar bu hafta mücadeleye nasıl yansıyacak? Tepkilere karşı Tolga Karel'in tutumunda değişiklik olacak mı?
Ödül Oyununda Büyük Çekişme... Kıran kırana geçecek ödül oyununda  takımlar yine karşı karşıya gelecek ve sürpriz ödül için yarışacak. 
 
YARIŞMACILAR: 
ÜNLÜLER TAKIMI; Tolga Karel (Oyuncu), Gökhan Keser (Oyuncu, şarkıcı), Ahmet Dursun (Futbolcu), İsmail Baki Tuncer (Komedyen),Duygu Bal (Voleybolcu), Merve Aydın (Milli atlet), Serenay Aktaş (Oyuncu), Eda Özerkan (Oyuncu), Akın Saatçi.
GÖNÜLLÜLER TAKIMI: Mert Palavaroğlu, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ertunga Gemuhluoğlu, Berna Sibel Deniz Canbeldek, Sahra Esra Işık, Müge Uzel, Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı.

SURVİVOR izle. SURVİVOR 2014 hızlı başladı ve ilk bölümde ada karıştı. Dominik'te yapılan 2014 SURVİVOR yarışmasında bir ilk yaşandı ve kurallar değişti. SURVİVOR 2014 5. bölüm canlı izle Star TV. (10 Mart Pazartesi)... SURVİVOR adasında neler oluyor? Acun SURVİVOR'da ada konseyinde yaptığı açıklamalarla yarışmaya damga vurdu. 5. Bölüm SURVİVOR 2014 ada konseyinde yaşanan ilk ve Acun'un açıklamaları burada... SURVİVOR adasında işler iyice kızıştı. SURVİVOR 2014'de gönüllüler ve ünlüler arasında gerginlik artarken takım aralarında gruplaşmalar ilk günler kendini göstermeye başladı. SURVİVOR 5. bölümde kimler elendi? SURVİVOR 3 bölüm full izle...

3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

GÖNÜLLER KARIŞTI!  
Acun Ilıcalı'nın bugüne kadar yapılanlar arasında en sert SURVİVOR olarak nitelediği yarışma üçüncü bölümü ile ekranda. Daha ilk günlerinde büyük çekişmeye sahne olan Survivor'da değişen kurallarıyla heyecan dozu daha da arttı.

Televizyon tarihinin en zorlu yarışması SURVİVOR,  Dominik Cumhuriyeti'nde devam ediyor. 
Daha ilk hafta bir üyelerini Ünlüler takımına gönderen, ödül oyunlarında zorlanan Gönüllüler'de tartışmalar çok erken başladı. Bu hafta SURVİVOR'da Turabi ile Berna arasında gerilim yükseliyor. Turabi, "Adadayız, aç kalacağız. Açlıktan kafayı yemek üzereyim!" derken, bir tartışma sonrası "Yemeği vermiyorum. Gücü yeten varsa alsın yemeği!" diyerek meydan okuyor. Berna ise oldukça sıkıntılı bir dönem yaşıyor...SURVİVOR 3. BÖLÜMDE Yiğit, Turabi'nin liderlik hırsından oldukça rahatsız. Turabi kime meydan okuyor? Berna neden ağladı? Diğer yarışmacılar bütün bu olanlara ne diyor? Bu arada Berna'yı ne ısırdı?
 

SURVİVOR YENİ BÖLÜMDE Ünlüler takımında ise ilk yarışmaları kazanmanın verdiği bir huzur ve mutluluk havası hakim. Ancak ödül oyununda yaşananacaklar yeni tartışmaları da beraberinde getirecek. Tolga Karel, "Bana karşı taarruz olursa beş katını benden görür" diye kime mesaj gönderiyor dersiniz?

ÖDÜL OYUNUNDA BÜYÜK ÇEKİŞME
SURVİVOR 2014 yeni bölümde kıran kırana geçecek ödül oyununda ise yine takımlar bir sakatlıkla daha karşı karşıya kalacak. Nefes alamayan kim? SURVİVOR 3. BÖLÜMDE Doktor hangi yarışmacıya oynamasın dedi?

Televizyon tarihinin en zorlu yarışması SURVİVOR  yine herkesi ekrana kilitledi ve Survivor kendi gününün birincisi olmaya başardı. Her hafta farklı bir maceraya yelken açan "SURVİVOR", yeni sezonunda Dominik'te gerçekleşiyor. SURVİVOR canlı izle!

 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.