Survivor 2014 Yeni Bölüm İzle - Star TV Canlı İzle 17 Mart Pazartesi Survivor İzle

15 Mart 2014 07:46

Survivor canlı izle. Dokunulmazlık yarışması büyük çekişme içinde geçti Survivor son bölümde. Peki Survivor'da dokunulmazlık kimin oldu? Survivor son bölüm full izle...

Survivor 2014 Yeni Bölüm İzle  - Star TV Canlı İzle 17 Mart Pazartesi Survivor İzle

SURVİVOR izle. SURVİVOR 2014 hızlı başladı ve ilk bölümde ada karıştı. Dominik'te yapılan 2014 SURVİVOR yarışmasında bir ilk yaşandı ve kurallar değişti. SURVİVOR 2014 5. bölüm canlı izle Star TV. (17 Mart Pazartesi)... SURVİVOR adasında neler oluyor? Acun SURVİVOR'da ada konseyinde yaptığı açıklamalarla yarışmaya damga vurdu. 5. Bölüm SURVİVOR 2014 ada konseyinde yaşanan ilk ve Acun'un açıklamaları burada... SURVİVOR adasında işler iyice kızıştı. SURVİVOR 2014'de gönüllüler ve ünlüler arasında gerginlik artarken takım aralarında gruplaşmalar ilk günler kendini göstermeye başladı. SURVİVOR 5. bölümde kimler elendi? SURVİVOR 3 bölüm full izle...

Ekrem ilk elenen oldu! Televizyon tarihinin en zorlu yarışması SURVİVOR,  Dominik Cumhuriyeti'nde devam ediyor. 
Ekranların büyük beğeniyle izlenilen yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler'de tartışmalar çok erken başladı. Geçen hafta yapılan SMS oylaması sonucu adadan ilk elenen Gönüllüler takımından Ekrem oldu. 
Ekrem'in vedası Gönüllülerde dengeleri ve  tartışmaları başka bir boyuta taşıdı. 
 
Ünlüler  takımında ise  Tolga Karel'e karşı oluşan olumsuz tavırlar bu hafta mücadeleye nasıl yansıyacak? Tepkilere karşı Tolga Karel'in tutumunda değişiklik olacak mı?
Ödül Oyununda Büyük Çekişme... Kıran kırana geçecek ödül oyununda  takımlar yine karşı karşıya gelecek ve sürpriz ödül için yarışacak. 
 
YARIŞMACILAR: 
ÜNLÜLER TAKIMI; Tolga Karel (Oyuncu), Gökhan Keser (Oyuncu, şarkıcı), Ahmet Dursun (Futbolcu), İsmail Baki Tuncer (Komedyen),Duygu Bal (Voleybolcu), Merve Aydın (Milli atlet), Serenay Aktaş (Oyuncu), Eda Özerkan (Oyuncu), Akın Saatçi.
GÖNÜLLÜLER TAKIMI: Mert Palavaroğlu, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ertunga Gemuhluoğlu, Berna Sibel Deniz Canbeldek, Sahra Esra Işık, Müge Uzel, Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı.

SURVIVOR SON BÖLÜM FULL İZLE

SURVIVOR CANLI İZLE STAR TV 17 MART PAZARTESİ 
Yayın Günü: 17 MART PAZARTESİ
Yayın Saati: 20.00

SURVİVOR izle. SURVİVOR 2014 hızlı başladı ve ilk bölümde ada karıştı. Dominik'te yapılan 2014 SURVİVOR yarışmasında bir ilk yaşandı ve kurallar değişti. SURVİVOR 2014 5. bölüm canlı izle Star TV. (10 Mart Pazartesi)... SURVİVOR adasında neler oluyor? Acun SURVİVOR'da ada konseyinde yaptığı açıklamalarla yarışmaya damga vurdu. 5. Bölüm SURVİVOR 2014 ada konseyinde yaşanan ilk ve Acun'un açıklamaları burada... SURVİVOR adasında işler iyice kızıştı. SURVİVOR 2014'de gönüllüler ve ünlüler arasında gerginlik artarken takım aralarında gruplaşmalar ilk günler kendini göstermeye başladı. SURVİVOR 5. bölümde kimler elendi? SURVİVOR 3 bölüm full izle...

3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

GÖNÜLLER KARIŞTI!  
Acun Ilıcalı'nın bugüne kadar yapılanlar arasında en sert SURVİVOR olarak nitelediği yarışma üçüncü bölümü ile ekranda. Daha ilk günlerinde büyük çekişmeye sahne olan Survivor'da değişen kurallarıyla heyecan dozu daha da arttı.

Televizyon tarihinin en zorlu yarışması SURVİVOR,  Dominik Cumhuriyeti'nde devam ediyor. 
Daha ilk hafta bir üyelerini Ünlüler takımına gönderen, ödül oyunlarında zorlanan Gönüllüler'de tartışmalar çok erken başladı. Bu hafta SURVİVOR'da Turabi ile Berna arasında gerilim yükseliyor. Turabi, "Adadayız, aç kalacağız. Açlıktan kafayı yemek üzereyim!" derken, bir tartışma sonrası "Yemeği vermiyorum. Gücü yeten varsa alsın yemeği!" diyerek meydan okuyor. Berna ise oldukça sıkıntılı bir dönem yaşıyor...SURVİVOR 3. BÖLÜMDE Yiğit, Turabi'nin liderlik hırsından oldukça rahatsız. Turabi kime meydan okuyor? Berna neden ağladı? Diğer yarışmacılar bütün bu olanlara ne diyor? Bu arada Berna'yı ne ısırdı?
 

SURVİVOR YENİ BÖLÜMDE Ünlüler takımında ise ilk yarışmaları kazanmanın verdiği bir huzur ve mutluluk havası hakim. Ancak ödül oyununda yaşananacaklar yeni tartışmaları da beraberinde getirecek. Tolga Karel, "Bana karşı taarruz olursa beş katını benden görür" diye kime mesaj gönderiyor dersiniz?

ÖDÜL OYUNUNDA BÜYÜK ÇEKİŞME
SURVİVOR 2014 yeni bölümde kıran kırana geçecek ödül oyununda ise yine takımlar bir sakatlıkla daha karşı karşıya kalacak. Nefes alamayan kim? SURVİVOR 3. BÖLÜMDE Doktor hangi yarışmacıya oynamasın dedi?

Televizyon tarihinin en zorlu yarışması SURVİVOR  yine herkesi ekrana kilitledi ve Survivor kendi gününün birincisi olmaya başardı. Her hafta farklı bir maceraya yelken açan "SURVİVOR", yeni sezonunda Dominik'te gerçekleşiyor. SURVİVOR canlı izle!

SURVİVOR Yarışması Dominik Cumhuriyeti'nde yapılıyor.

SURVIVOR'DA BİR İLK!!!

YENİ ELEME SİSTEMİ

Survivor 2014'de Acun yeni eleme sistemini anlattı dün akşamki yayınlanan 2. bölümde SURVİVOR yarışmacılarına... SURVİVOR 2014'da süpriz olacak yeni eleme sistemi. Acun, SURVİVOR'da bu sene çok ilginç bir sistemin beklediğini söyledi. SURVİVOR'da halk oylaması ile ada konseyi toplantısı aynı zamanda olacak ve seyirciler kimin ne kadar oy topladığını yüzdeleri ile birlikte takip edebilecek...

SURVIVOR 2. BÖLÜMDE ADADA YAŞANANLAR

Dün akşam ilk bölümü yayınlanan SURVİVOR 2014'de ilk bölümden ada karıştı. Gönüllüler takımından ünlüler takımına bir kişi transfer oldu. 2014 SURVİVOR'da ünlüler takımına kimi transfer etmek isterseniz diye sorusuna ortak kararımız diye Ünlüler Takımı adına Tolga Karel konuştu. Ve Ünlüler Takımı, Gönüllüler Takımından Akın'ı kendi takımlarına istediler...Önümüzdeki haftadan itibaren elemeler başlıyor Survivor 2014'de. 

GÖNÜLLÜ "AKIN" ÜNLÜ OLDU!

İLK ADA KONSEYİNDE NELER YAŞANDI?

2014 SURVİVOR'da yarışma çok çekişmeli ve heyecanlı olarak başladı. SURVİVOR'da ilk gün sonrasında Gönüllüler takımından bir kişi oylama sonrası Ünlüler takımına geçecek. SURVİVOR 2014'de Gönüllüler takımı kendi aralarında yaptıkları oylama sonrasında en fazla oy alan iki kişiden bir kişi Ünlüler takımına gidecek. SURVİVOR ilk bölümde Gönüllüler takımında Akın ve Mert en fazla oyu aldılar. Ünlüler Takımı kendi aralarında yaptıkları kısa toplantı sonrasında Akın'ı kendi takımlarına aldılar...

İŞTE O ANLAR İLK ADA KONSEYİ

İŞTE BU SEZON SURVİVOR'A KATILAN ÜNLÜ YARIŞMACILAR;

Tolga Karel (Oyuncu), Gökhan Keser (Oyuncu, şarkıcı), Ahmet Dursun (Futbolcu), İsmail Baki Tuncer (Komedyen),Duygu Bal (Voleybolcu), Merve Aydın (Milli atlet), Serenay Aktaş (Oyuncu), Eda Özerkan (Oyuncu).

Ünlüler takımından çekinmediklerini ve kendilerinin daha güçlü olduğunu iddia eden gönüllüler bakalım adada nasıl bir mücadele verecek?

SURVİVOR YARIŞMASININ GÖNÜLLÜ YARIŞMACILARI 

Mert Palavaroğlu, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Akın Saatçi, Ertunga Gemuhluoğlu, Ekrem Toraman, Berna Sibel Deniz Canbeldek, Sahra Esra Işık, Müge Uzel, Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı.

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, televizyon tarihinin en zorlu yarışması SURVİVOR bu sene Dominik'te çekiliyor. 

Ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya rekabeti, yine herkesi ekrana kilitleyecek. SURVİVOR, 2 Mart Pazar günü saat 20.00'da Star Tv ekranlarında başlıyor. SURVİVOR canlı izle!

Mart ayında başlaması beklenen SURVİVOR'ın ünlüler takımını Acun Ilıcalı Twitter hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde gönüllüler takımı da belli oldu. Bakın SURVİVOR'da yarışacak gönüllüleri nereden tanıyoruz...

Turabi Çamkıran: Turabi aslında Ilıcalı'nın yanından hiç ayrılmamış diyebiliriz. İlk olarak 'Benimle Dans Eder misin?' yarışmasında boy gösteren Turabi son olarak da 'Yetenek Sizsiniz'de boy göstermişti. SURVİVOR Dominik gönüllüler takımına girmeyi başardı.

Akın Saatçi: Onu aslında Baba Ocağı dizisinden yakından tanıyoruz. Saatçi SURVİVOR için de,"Her savaşı veririm ama asla vazgeçmem." diyerek iddiasını ortaya koydu.

Mert Palavaroğlu: Gösteri dünyasından, radyoya ve spora kariyer geçmişinde olmayan yok Mert'in. SURVİVOR'ı ise kazanma hırsı o kadar büyük ki," Gözlerimden ateş bile çıkarırım." diyor tanıtımda.

Yiğit Dikmen: Uzun yıllar futbol oynamış şimdilerde ise Crossfit'le uğraşıyor. Yiğit, kardeşi konservatuar öğrencisi Yağızhan'ın dizilerde rol almasından da heves ederek SURVİVOR'a katılma kararı almış. O da tıpkı Hilmicem gibi ada dönüşü setlerin yolunu tutmuş.

Ekrem Toraman: Gönüllüler adasının beyni ya da Mustafa Topaloğlu'ndan örneklerini gördüğümüz şekilde filozofu olacağı düşünülen Ekrem Toraman da iddialı bir yarışmacı.

Ertunga Gemluhoğlu: Lost dizisinin John Locke karakteri gibi kendinden emin duruşuyla dikkat çekti Ertunga. Bakalım gönüllülere ağabeylik edecek gibi görünen Ertunga Lost'takiler gibi ada şartlarına tahammül edebilecek mi?

Sahra Işık: Bu yıl SURVİVOR'da yarışacak bir diğer isim de voleybol sahalarından geldi. Ünlü voleybolcu Sahra Işık gönüllüler kontenjanına dahil oldu ve SURVİVOR biletini kaptı. 1.80 boyunda ve 58 kilo olan Sahra voleybolun yanında modellik de yapıyor.

Samanta: 24 yaşındaki Samanta Gana kökenli. Güzelliği ise 16 yaşında katıldığı bir yarışmada tescillenmiş. Samanta aynı zamanda tıp öğrencisi ve tam 6 dil biliyor.

Berna Canbeldek: Yine 'Yetenek Sizsiniz'den adaya transfer olan dikkat çekici isimler arasında Berna. Gösterileriyle finale kadar yükselmişliği var. Boyu 1.69, şimdilik de 56 kilo.

Müge Uzel: Gönüllüler adasının kuşkusuz bu sezon en çok konuşulacak isimleri arasında çarpıcı güzelliğiyle dikkat çeken Müge Uzel geliyor. Müge hem güzel hem iddialı.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.