Süper Loto Çekildi! Süper Loto 28 Kasım Sonuçları Burada

28 Kasım 2013 16:34

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişinde altı bile çıkmadı. Süper Loto 28 Kasım çekilişinde altı bilen çıkmadığı için Süper Loto 8. kez devir etmiş oldu. Süper Lotoda devreden hafta sayısı 8, devreden ikramiye miktarı 16 milyon lira oldu. Süper Loto 28 Kasım çekilişi dün akşam yapıldı ve sonuçları ayrıntıları ile haberimizde...

Süper Loto Çekildi! Süper Loto 28 Kasım Sonuçları Burada

MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından düzenlenen sayısal oyunlardan olan SÜPER LOTO 28 Kasım çekilişi dün akşam yapıldı. SÜPER LOTOda 7 haftalık devirden sonra büyük ikramiyenin 16 milyon civarında olması SÜPER LOTOya rağbeti artırdı. SÜPER LOTO 28 Kasım çekilişi dün akşam yapıldı ve SÜPER LOTO son hafta çekilişinde altı bilen yine çıkmadı. SÜPER LOTOnun son yapılan çekilişi sonuçları şu şekilde;

Milli Piyango İdaresi SÜPER LOTO 28 Kasım çekilişinde altı bilen çıkmadı. SÜPER LOTOnun 28 Kasım çekilişinde çıkan altı numara 04 - 09 - 12 - 21 - 41 - 45 olarak belirlendi. SÜPER LOTOnun bu haftaki çekilişinde bu altı numarayı bilen çıkmadığı için haftaya devretti. 

Milli Piyango İdaresi tarafından dün akşam çekilen SÜPER LOTOda 5 bilen 256 kişi 4 bin 829 lira seksener kuruş, 4 bilen 14 bin 907 kişi 89 lira on beşer kuruş, 3 bilen 307 bin 382 kişi 7 lira kırk beşer kuruş ikramiye kazandılar.

SÜPER LOTOda bu haftaki çekilişte altı bilen çıkmadığı için 320. haftaya 16 milyon lira ikramiye devretti. Önümüzdeki hafta SÜPER LOTO çekilişinde altı bilen kişi yada kişileri 20 Milyon liralık büyük ikramiye bekliyor. 

SÜPER LOTO 28 KASIM ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

SÜPER LOTODA GEÇEN HAFTA NE OLMUŞTU?

MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından çekilişi yapılan SÜPER LOTO 21 Kasım çekilişinde altı bilen yine çıkmadı. SÜPER LOTOda son 7 haftadır altı bilen çıkmadığından dolayı devrettiği ikramiye miktarı 12 Milyon lira oldu. SÜPER LOTO 318. hafta çekilişinde altı bilen çıkmadı ve SÜPER LOTO 7. kez devir etti.

MİLLİ PİYANGO İdaresinden alınan SÜPER LOTO 21 Kasım çekilişi sonuçlarına göre; 5 bilen 139 kişi 6 bin 492 lira onar kuruş, 4 bilen 9 bin 709 kişi yüz lira ellişer kuruş, 3 bilen 210853 kişi 7 lira doksanar kuruş ikramiye kazandı.

Milli Piyango İdaresi SÜPER LOTOnun bu haftaki çekilişinde altı bilen çıkmadı ve SÜPER LOTO 319. haftaya 12 milyon lira ikramiye devretti. Süper Loto 28 Kasım çekilişinde büyük ikramiyenin 15 milyon lira olması bekleniyor.

SÜPER LOTO 14 KASIM ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişi yapıldı. Süper Loto 14 Kasım çekilişi yapıldı. SÜPER LOTOnun bu haftaki çekilişi sonuçları belli oldu. SÜPER LOTO 14 Kasım sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Lotonun 14 Kasım çekilişi sonuçları;

25 - 26 - 33 - 37 - 41 - 44

MİLLİ PİYANGO İdaresinden alınan SÜPER LOTO sonuçlarına göre SÜPER LOTO 14 KASIM ÇEKİLİŞİnde altı bilen çıkmadı. SÜPER LOTO 14 Kasım çekilişinde 9 milyon 231 bin 988 lira on kuruş olan ikramiye haftaya devretti. SÜPER LOTOda altıncı devir oldu.

SÜPER LOTO çekilişi 317. hafta sonuçlarına göre 5 bilen 211 kişi 3 bin 218 lira oturz beşer kuruş, 4 bilen 9 bin 566 kişi 76 lira kırkar kuruş, 3 bilen 182 bin 174 kişi 6 lira doksanar kuruş ikramiye kazandı.

SÜPER LOTO çekilişinde altı bilen çıkmayınca büyük ikramiye olan 9.231.988,10 TL haftaya devir etti. MİLLİ PİYANGO İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunlarında SÜPER LOTOda altı bilen çıkmayınca altıncı kez devir etmiş oldu.

Süper Loto 7 Kasım sonuçları şu şekilde gerçekleşmişti;

Milli Piyango İdaresinin düzenlemiş olduğu Süper Loto 7 Kasım çekilişi yapıldı. Süper Loto çekildi. Süper Lotonun bu haftaki çekilişi yapıldı. Süper Loto 7 Kasım sonuçları belli oldu. İşte Süper Lotonun şanslı numaraları ve sonuçları;

01 - 03 - 07 - 14 - 15 - 40

Milli Piyango İdaresi şans oyunlarından Süper Loto 7 Kasım çekilişi yapıldı. Süper Lotonun bu haftaki çekilişi yapıldı. Süper Loto 7 Kasım sonuçlarına göre altı bilen çıkmadı. Milli Piyango İdaresince düzenlenen Süper Loto 7 Kasım sonuçları belli oldu.

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto 7 Kasım çekilişinde 5 bilen 133 kişi 4 bin 363 lira altmışar kuruş, 4 bilen 8 bin yirmi kişi 78 lira onar kuruş, 3 bilen 154 bin 289 kişi 6 lira doksan beşer kuruş ikramiye kazandılar.

Milli Piyango İdaresi oyunu Süper Loto 7 Kasım çekilişinde altı bilen çıkmayınca Süper Loto büyük ikramiyesi haftaya devretti. Süper Lotoda beşinci kez devir sonrası devreden miktar 7 Milyon 49 bin 949 lira altmış kuruş devir etti. Süper Loto 316. Hafta çekilişi sonuçlarına göre altı bilen çıkmadığından 5. kez devir etti.

SÜPER LOTO NEDİR? SÜPER LOTO NASIL OYNANIR? DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KURALLAR

Süper Loto tüm dünyada oynanan ve çok tutulan bir talih oyunudur. Süper Loto 6/54 ülkemizde 2007 yılından itibaren oynatılmaya başlanmıştır. Türkiye'de Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenir ve yetkilendirilmiş Süper Loto bayileri tarafından satışı gerçekleştirilir. Çok beğenilen bir oyun olduğundan, her işlek caddede bir Süper Loto bayisi bulmanız mümkündür. Süper Loto nasıl oynanır sorusunun cevabı basittir. Eğer otomatik olarak makineye doldurtmak yerine kendiniz seçerek oynamak istiyorsanız; bir kolonda mevcut olan 1'den 54'e kadar olan sayılardan altı adedini seçip işaretlemeniz yeterlidir. Seçtiğiniz sayıların üzerini kalemle işaretlemeniz suretiyle toplamda en az 3 adet doğru sayıyı tutturmanız gerekecektir. İkramiyeler toplamda 3, 4, 5 ve 6 adet sayıyı doğru tahmin edebilen katılımcılar arasında paylaştırılır. Elbette 6 adet sayıyı tek seferde doğru tahmin edebilen katılımcı büyük ikramiyeye hak kazanır. Büyük ikramiye milyon liranın üzerindedir.

Süper Loto çekilişleri her hafta Perşembe günü saat 21:30'da yapılır. Süper Loto çekiliş sonuçları, en hızlı şekilde Haberler.com adresinden eş zamanlı olarak öğrenilebilir. Her hafta 6 bilen çıkmadığı için büyük ikramiye bazen devredecektir. Bu da ikramiyenin katlanarak artmasına ve bir sonraki hafta oynayan toplam katılımcı sayısının da yükselmesine yol açacaktır. Katılımcı sayısının yükselmesi ikramiyenin büyümesine yol açacağından, her devirle birlikte büyüyen ikramiye, oyunun cazibesini daha da arttıracaktır.

Süper Loto Kuponu İle İlgili. Çıkan ikramiyeler için zaman aşımı bir yıldır. Bu süre zarfında tahsil edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrayacağından tahsil edilemeyecektir. Kabul edilmeyecek olan sahte, üzerinde oynama yapılmış, zarar görmüş, zaman aşımına uğramış veya iptal edilmiş biletler için ödeme yapılmaz. Bir bilete ödeme yapılabilmesi için, mutlaka çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve ayrıca arka yüzündeki bilet no'sunun net okunacak kadar iyi durumda olması gerekir.

Süper Loto İkramiyelerin Ödenmesi.Üç ve dört sayı kombinasyonu tutturan talihlilere ödemeler bayi kanalıyla yapılır. Beş bilen talihlilere ödeme bayi yada Milli Piyango İdaresince yapılır. Altı bilen talihlilerse ödemeyi direkt Milli Piyango Genel Müdürlüğünden alırlar.

18 yaşından küçükler Süper Loto 6/54 oynayamazlar. İkramiye çıkan biletlerine ödeme yapılmasını isteyemezler. 18 yaşından küçüklere Süper Loto 6/54 oynatmak suçtur.

SÜPER LOTODA EN ÇOK ÇIKAN RAKAMLAR

En çok çıkan rakamların başında 310 haftada 55 defa gelen 35 rakamı bulunuyor. Bu sayıyı 45 defa gelen 13 sayısı izliyor. 17 sayısı 44 defa, 1 sayısı 43 defa ve 37 sayısı 43 defa ile bu sayıları takip ediyor.

En az çıkan rakamların başında ise 22 defa gelen 52 sayısı yer alıyor. Bu sayıyı 24 defa gelen 3 sayısı takip ediyor. 38,27 ve 8 sayıları da bu sayıların ardında en az gelenler arasında yer alıyor.

  


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.