Şok Gazetesi

GİT
Bugünkü Şok Gazetesi
YORUMLAR

 • SİNASİ:
  birgün gazetesini elimi sürüpte elimi kirletemem polyakof efendi isin gücün siyaset yapmak git o zaman parti kur bakalim kac kisi takilacak dünyanin her yerinde zarar eden isletmeler elden cikarilir yoksa biz kitler satilmadan önce cokmu iyi yasiyorduk demekki sen baska ülkede yasiyormusun ben sana googleye 2000 öncesi ve sonrasini sor dedim kafadan uydurup akp düsmanligi yapma bos bos vatandas emekli maasini alabilmek icin geceden siraya girip banka önünde yatiyordu ha sen yokmusun o zaman zaar
 • MSERT:
  BAKIN SİZE SÖYLÜYOR. MEDYA KÖR, SAĞIR VE DİLSİZ. ARTIK GERÇEKLERİ YAZINDA GÖRELİM .
 • ELEŞTİREN:
  HABUR REZALETİNİN IKINCI PERDESİNİ GÖRMEK ISTEYEN LÜTFEN BU ADAMI VE YAPACAKLARINI İYİ TAKIP ETSİN. . . PKKAYLA ANLAŞIP HABURUN IKINCİ PERDESİ SERGİLENECEK.
 • ELEŞTİREN:
  YÜKSEK PERDEDEN KONUŞMAYLA OLMUYORMUŞ DEMEKKİ. HAYBEYE ÜFÜRMEK DEMEKTİR , HALKIN GÖZÜNÜ BOYAMAKTIRYAPTIĞIN. NE YAZIKKI BU SALLAMALARA BIR KESIMI INANDIRMIŞSIN. GELELIM ESAS KONUYA; DEMEKKİ NEYMİŞ SADECE MIKROFONA ÜFÜRMEKLE , SALLAMAKLA OLMUYOR. İCRAAT LAZIM. SEN YAPAMAZSINIZ, EDEMEZSINIZ DEDIKÇE ADAMLARARTIK SAKLAMAYA GEREK GÖRMEDEN TERÒR ÖRGÜTÜYLE BERABER HAREKET EDİP. TÜRKİYEYİ HAREKETSİZ DURUMA GE-TİRDI. HELE RUSYA UÇAĞI DÜŞÜRÜLMESİ, YEMEK ÜSTÜ KAYMAKLI BAKLAVA GIBI OLDU ONLAR İÇİN
 • MKA:
  ZONGULDAK''ta 4 AY''dır MAAŞ ALAMAYAN MADENCİLERİN BULUNDUĞU MADEN KAPISINDA POLİS BEKLİYORMUŞ. O POLİSİ ORADA BEKLETMEYİN BEY''ler. MADEN OCAĞININ PATRONUNU ALIN AÇLIĞA MAHKUM EDİN, İŞÇİLERİN ÇEKTİĞİ IZDIRABI ANLASIN. YANLIZ PATRONU DEĞİL AİLESİNİ DE İÇERİ ALIN Kİ TAM TADIMLIK OLSUN. ZATEN KURAN''I KERİM DE BÖYLE DİYOR. SOSYAL ADALETTEN BAHSEDEN KİTABIMIZA KARŞI MI GELİYORSUNUZ DA ZENGİNİN YANINDA YER ALIYORSUNUZ DEĞERLİ HÜKÜMET YETKİLİLERİ.
 • SELANİK KAYI BOYUNDAN YANİ KAYILARLI:
  kemal ismi anlamı türkçe ve arapçada en yüksek deger bilgi ve vazilet demektir
 • SELANİK KAYI LAR:
  vehbi ismi türçe ve arapçada bakın ne anlama gelir kendi içine dönük umursamaz bana dokunmayan yılan bin yaşasın ruhsal gel gitleri olanbir hasta demektir vatanı ve namusunu alsalar dahi önemli degil diyebilen bir yeratık
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, emniyetin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?
 • KEMAL SAYGİN:
  zaten yok olmusun hiyar / sen kendi kendini bitiren bir timarhane kackinisin sana kulak veren, seni ciddiye alan birkisi yoksanirim.
 • SİZE KİMSE HESAP SORAMAZ MI!?:
  “Bize kimse hesap soramaz” diyenler; şayet akılları varsa şu rezil cemaatın medyası ve mensuplarına hukuk olmasa da eski kirli ortakları nasıl hesap soruyor bir baksınlar da ibret alsınlar lütfen.
 • SİZE KİMSE HESAP SORAMAZ MI!?:
  “Bize kimse hesap soramaz” diyenler; şayet akılları varsa şu rezil cemaatın medyası ve mensuplarına hukuk olmasa da eski kirli ortakları nasıl hesap soruyor bir baksınlar da ibret alsınlar lütfen.
 • SİNASİ:
  polyakov durupta sana ne anlatayim burda nasil olsa anlamiycaksin kontrolunu kaybetmisin sen googleyi acican 2002 öncesine bakican birde sonrasina bakican karsilastircan ondan sonra oturup düsünecen adil olacan bu kadar basit öyle bos laflarla burda atip tutmakla olmaz bu isler yapilan hizmetleri bir gözden gecir sen o kadar namkör olma carpilirsin gerci devlet evde bakim parasi veriyor bildigim kadariyla yahu adil olun biraz önceden vatandas öldümü yasiyormu hastami devletin haberi bile yoktu
  POLYAKOV: 27 mayıs tarihli ''birgün'' gazetesinin manşetini okumanı şiddetle tavsiye ederim. içinde kesinlikle siyasi bir mesaj yok. tamamen temiz bir manşet. ülkenin ve yöneticilerinin geldiği noktayı gözler önüne seriyor.
  POLYAKOV: şinasi, , ben sana somut soru yönelttim, sen bana geniş cevap veriyorsun. Bunlar vatana ne yapmış, birkaç tane örnek ver. Bunlar devletin bütün KİT lerini kendi yandaşlarına satıp kendi zenginlerini yarattılar. Bunlar Cumhuriyet değerleri ile oynayıp devleti karmaşık bir mecraya sürüklediler. Bunlar Türkiye''yi dünyada yanlızlaştırdılar. Bunlar milli eğitim ve yargı ile oynayarak kendi emellerine hizmet eder hale getirdiler. Bunlar ordunun içini boşaltıp ülkeyi savunmasız bıraktılar. . .
 • ALİ:
  Kemal Kilicdaroglu Türkiye icin büyük bir tehlikedir. Onu partinin basina getiren ülkeler belli. Kimler onu nasil yönetiyor iyi analiz edilmeli. Partinin basina neden Kemal Kilisdaroglu getiril di ? Bu isin arkasinda hangi amaclarin yattigini iyi okam gerekiyor. Kemal Kilicdarogluna Esad elbisesi giydirildigi iyi bilinmeli. Onunla tipki Suriyede oldugu gibi, azinliligin cogunluga hükmetmesi icin calismalar yapildigini iyi anlamak gerek. . Kemal Kilicdarogluyla CHP HDP, , lestirlmek isteniyor.
 • POLYAKOV:
  65 NOLU HUKUMET RESMİLEŞTİ VE İLK TOPLANTI SARAYDA GERÇEKLEŞTİ. ADAM RESMEN 93 YILLIK CUMHURİYET REJİMİNİ GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE YIKTI. KİMSE GIKINI ÇIKARAMADI. BU DAHA İYİ GÜNLER. ÜLKEYİ DAHA KARANLIK BASKICI BİR REJİM BEKLİYOR. 65 NOLU KABİNEDEKİ SÖZÜM ONA BAKANLAR BU ÜLKENİN GÖRECEĞİ SON BAKANLAR. . İYİ BAKIN MİLLETİM İYİ BAKIN SON BAKANLARINIZA
 • ORTAOYUNU VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkı oyalıyorlar.
 • ORTAOYUNU VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkı oyalıyorlar.
 • SİNASİ:
  bu iktidari tartisirken adil olacaksiniz yaptigi iyi seyleri inkar etmiyeceksiniz 2002 de ülkeyi ucurumun kenarindan aldigini unutmiycaksiniz yaptigi yollari hastaneleri vesaire burda anlatmakla bitmez inkar etmiyceksiniz ha suda böyle olsaydi denebilir sizin gözünüz dönmüs kafayi yemissiniz sizinle ne tartisilabilir siz yorum yapmiyorsunuz aksama kadar erdogana benim , yüzde elli ikinin oyunu almis bir insana küfür ediyorsunuz cagdas ülkelerde insanlar hizmete bakar
  POLYAKOV: ne gibi hizmetler yapmış? anlat bizde öğrenelim. sen onun yaptıklarını anlat. bende onun yaptıklarını anlatayım. sonunda teraziye birlikte koyalım.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.