Seydişehir'de AK Parti Aday Adayları Tanıtıldı

AK Parti Seydişehir İlçe Teşkilatı'nda aday adayları tanıtıldı.

AK Parti Seydişehir İlçe Teşkilatı'nda aday adayları tanıtıldı.

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, bir tesiste düzenlenen programda, AK Parti'nin temel dayanağının millet destekli siyaset yapması olduğunu belirtti.

SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN, BÖLGE BÖLGE OY DAĞILIMI

AK Parti iktidarında yapılanların 80 yılda yapılanlara eşdeğer olduğunu ifade eden Atalay, "AK Parti, bu nedenle vatandaşların takdirini de her zaman kazanmıştır, yokluk ve yoksuklukla mücadele ede ede bugünlere gelmiştir. Sizlerden aldığı güçle yeniden hamle yapacaktır. 2014 yerel seçimlerine parti teşkilatı ve aday adaylarımızla birlikte hazırlanıyoruz. Geçen dönem kaybettiğimiz seçimleri birlikte el ele kazanacağız" dedi.

7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ ÖNCESİ TÜM GELİŞMELER

İl Başkanı Ahmet Sorgun ise ilçeyi birlik ve beraberlikle yöneteceklerini belirterek, "Yalnızca kendi adaylarımız için değil diğer partilerimizin adaylarıyla birlikte barış içinde bir yarış olmasını diliyorum" dedi.

Toplantıda, AK Parti'den Seydişehir belediye başkanlığı aday adaylığı için müracaat eden 5 aday adayı, salonda kendilerini tanıttı.

SEÇİM SİMÜLASYONU İÇİN TIKLAYIN

Toplantıya, AK Parti Başkan Yardımcısı Özgür Solak, İlçe Koordinatörü Seyit Ahmet Biçer, İlçe Başkanlığına resmi başvuruda bulunan aday adayları, sivil toplum kuruluşların temsilcileri, muhtarlar ve teşkilat üyeleri katıldı. - Konya

AK PARTİ Adayları CHP Adayları MHP Adayları HDP Adayları